אתם מרוצים? סקר של פרופסור דגני מראים 61% שביעות רצון מתפקוד רה"עסקר גיאוקרטוגרפיה, (אסטרטגיה של מידע) בראשותו של פרופסור אבי דגני שנערך באשקלון ובחן  את רמת

בני וקנין בצבעים

סקר גיאוקרטוגרפיה, (אסטרטגיה של מידע) בראשותו של פרופסור אבי דגני שנערך באשקלון ובחן  את רמת תפקודו של ראש העיר בני וקנין מגלה כי רוב התושבים ( 61 אחוזים ) מרוצים או מרוצים מאוד מתפקודו של ראש העיר לגבי ניהול העיר אשקלון בכל הפרמטרים.  על פי הסקר שנערך לפני מספר חודשים בקרב  עולה כי 74 אחוזים מתושבי אשקלון  מרוצים מתפקודו של ראש העיר בכל הקשור לתנופת הבנייה באשקלון

מניתוח התוצאות עולה כי רמת שביעות הרצון מרמת תפקודו של ראש העיר בתנופת הבנייה  עולה כי  42 אחוז מהתושבים מרוצים במידה רבה מאוד. עוד 32 אחוזים מרוצים במידה רבה ועוד 9 אחוזים מרוצים במידה בינונית. לא מרוצים: 9 אחוזים ו=8 אחוזים לא יודעים. ובסך הכל 74 אחוזים מרוצים ורק 9 אחוזים לא מרוצים.

סקרעוד עולה כי רמת שביעות הרצון של תושבי אשקלון מתפקודו של ראש העיר בני וקנין בניהול העיר באופן כללי עולה כי 24 אחוזים מרוצים במידה רבה. עוד 37 אחוזים מרוצים במידה רב ועוד 19 אחוזים מרוצים במידה בינונית 14 אחוזים לא מרוצים ו6 אחוז מתושבי אשקלון לא יודעים.

מניתוח הסקר ברמה הפרטנית עולה כי בקרב המגזר הרוסי באשקלון  זוכה ראש העיר להצלחה גדולה. 61 אחוזים מהמגזר הרוסי השיבו כי הם מרוצים 21 אחוזים השיבו ככה ככה ורק 12 אחוזים השיבו שלא מרוצים. 6 אחוזים השיבו שאינם יודעים.

גם בקרב הגמלאים זוכה ראש העיר לפופולאריות גדולה ו66 אחוזים השיבו כי הם מרוצים מראש העיר בני וקנין. 16 אחוז מהם השיבו כי הם מרוצים ככה ככה. 18 אחוזים השיבו שאינם יודעים.

בקרב מפרנסים קשיי יום זוכה בני וקנין לאהדה הגדולה ביותר בסקר. 71 אחוזים השיבו כי הם מרוצים מתפקודו של ראש העיר 18 אחוזים השיבו: ככה ככה. 8 אחוזים השיבו שאינם מרוצים ורק 4 אחוזים השיבו שאינם יודעים.

בקרב מה שמכונה הצווארון הכחול, כלומר עובדים שכירים ממעמד הביניים,  זוכה בני וקנין לאהדה גדולה. 59 אחוזים השיבו שהם מרוצים מתפקודו של בני וקנין 19 אחוזים השיבו ככה ככה. 17 אחוזים השיבו שאינם מרוצים ורק 5 אחוזים השיבו שאינם יודעים.

הסקר שערך פרופסור אבי דגני בקרב מאת מתושבי העיר הינו מדעי ומפורט ונשאלו בו שאלות עומק בכל התחומים ובכל המגזרים. יצוין כי הסקר הזה מגדיר באופן ברור   את האהדה שיש לראש העיר בני וקנין באופן  מובהק.

לציין כי התוצאות הללו שמשקפות את רמת השביעות הגדולה הינה תוצאה של תנופת בנייה ברחבי העיר , הישגים במערכת החינוך התרבות והספורט וכן פעילות ונגישות של ראש העיר עם התושבים ברמה היומיומית.

עוד יצוין כי סקר זה נעשה עוד בטרם פתח ראש העיר במערכת הבחירות שלו לראשות העירייה ובעוד בטרם החל במסע הסברה שלו. מה שאומר שתוצאות הסקר הם תנאי פתיחה של למעלה ממעולים.

האם אתם מרוצים? התגובות בכתבה פתוחות

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה