לאחר פרישתו של עמיר פרץ ממפלגת העבודה הלם בסניף המקומיתדהמה בסניף מפלגת העבודה באשקלון הנחשב לסניף של עמיר פרץ לאחר הודעתו  של פרץ הבוקר על פרישתו ממפלגת

תדהמה בסניף מפלגת העבודה באשקלון הנחשב לסניף של עמיר פרץ לאחר הודעתו  של פרץ הבוקר על פרישתו ממפלגת העבודה וחבירתו לתנועת "הרשימה" בראשות ציפי לבני, בני בובליל יו"ר הסניף המקומי "אני בהלם מהמהלך, אני מבין את עמיר אך אני נשאר בבית שלי העבודה".

באשקלון ישנם כ 800  מתפקדים למפלגת העבודה לפני כשנה  בספטמבר 2010 בפריימריז של המפלגה כאשר התמודדו  בסיבוב השני ראש בראש פרץ מול שלי זכה פרץ ברוב מוחץ של [caption id="attachment_23037" align="alignright" width="358"] פרץ וחברי הסניף המקומי[/caption] למעלה מ70 אחוז מול שלי שאומנם הפסידה בסניף המקומי אך זכתה בפריימריז הארצי. שר הביטחון לשעבר ח"כ עמיר פרץ נחשב לאהוד במיוחד בסניף המקומי והשקיע רבות ביחסים אישיים בין הפעילים באשקלון והרבה לבקר רבות באירועים פרטיים וציבורים של החברים בסניף, שהם מצידם החזירו לו אהבה ותמיכה גורפת. התעקשותו של פרץ על פיתוחה של מערכת "כיפת ברזל" הוסיפה לו נקודות אהדה רבות נוספות בסניף הדרומי אשקלון, על תרומתו הרבה לקדום מערכת ההגנה הוחלט לפני כשלושה שבועות בעיריית אשקלון להעניק לפרץ תעודת הוקרה. יו"ר הסניף המקומי בני בובליל חבר קרוב של פרץ אומר " אני בהלם ומבין את עמיר פרץ כבר שנה שלמה הוא אומר ששלי היא סוליסטית (פועלת לבד), אני יודע על התסכול של עמיר במשך שנה בגלל חוסר שיתוף הפעולה, אך אני נולדתי בעבודה ונשאר בעבודה". יובל אבני יו"ר צעירי העבודה באשקלון וחבר מרכז הוועידה הארצית של המפלגה ומנאמניו של ח"כ עמיר פרץ באשקלון " אני ימשיך להיות חבר במפלגת העבודה למרות עזיבתו של פרץ את המפלגה".    
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה