יו"ר תנועת 'אקסנט' הכריז: "תומכים באיתמר שמעוני לראשות העיר אשקלון"רשימתו של ארמן תתמוך במועמדותו של שמעוני לראשות העיר, אך תתמודד למועצה ברשימה עצמאית - איציק ארמן,

רשימתו של ארמן תתמוך במועמדותו של שמעוני לראשות העיר, אך תתמודד למועצה ברשימה עצמאית - איציק ארמן, יו"ר הרשימה: לאיתמר שמעוני הסיכויים הטובים ביותר להיבחר לראשות העיר ב-22 לאוקטובר" - שמעוני: "נפעל יחד להכריע את המערכה כבר בסיבוב הראשון"

איציק ארמן, יו"ר תנועת העולים 'אקסנט' באשקלון, הכריז היום כי תנועתו החליטה לתמוך באיתמר שמעוני לראשות העיר אשקלון.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAבתום חוג בית שארגן ארמן בשבוע שעבר בקרב יוצאי חבר העמים בעיר, הוא הודיע למשתתפים על החלטתו. ארמן ציין בדבריו כי לאחר שסקר את סיכוייהם של כל יתר המתמודדים לראשות העיר אשקלון, הגיע למסקנה יחד עם אנשי רשימתו, כי לאיתמר שמעוני הסיכויים הטובים ביותר כיום להיבחר לראשות העיר, וכי ירתום את כל כוחותיו כדי לסייע לו להגיע למטרה.

רשימתו של ארמן תתמוך במועמדותו של שמעוני לראשות העיר, אך תתמודד למועצה ברשימה עצמאית. "הבטחנו לאיתמר שתנועת 'אקסנט' תפעל בכל כוחה ובתיאום מלא עם איתו ועם רשימתו על מנת להבטיח שהוא ייבחר ב-22 לאוקטובר לראשות עיריית אשקלון. יש לנו כוונה לפעול בנושא גם בקרב אוכלוסיית - חבר העמים בפרט ובקרב הציבור באשקלון בכלל".

תנועתו של ארמן תקיים חוגי בית וכנסים נוספים במהלך החודשים הקרובים במטרה לחזק את תמיכת ציבור יוצאי חבר העמים באיתמר שמעוני ולהגדיל את מעגל התומכים בו.

תנועת 'אקסנט' הודיע כי תיאבק בבחירות הקרובות למען שורה של מטרות ויעדים המצויים בסדר עדיפות עליון בקרב אוכלוסיית יוצאי חבר העמים באשקלון. בין הנושאים בהם הבטיחו לטפל: לפעול למען קידום רווחת יוצאי חבר העמים בעיר, ליזום פעולות תרבות ייחודיות ולעודד אומנים וספורטאים מקרבם. לפעול למען קידום שוויון הזדמנויות לנשים באשקלון ולעודד את השתלבותן בכל תחומי העשייה, לפעול למען קידום הפעלת יום לימודים ארוך בגני הטרום - חובה לגילאי 3-5 עד השעה 17:00, בתיאום עם הסייעות והגננות ובהתייעצות עם ההורים, במטרה לאפשר לאימהות לעבוד במשרה מלאה, ולפעול למען צמצום פערים ולצמצום האבטלה באשקלון, לרבות צמצום האבטלה בקרב אוכלוסיית חבר העמים.

איתמר שמעוני ברך על החלטת התנועה: "איציק ארמן ותנועתו מביאים עמם כוח משמעותי ביותר בהתמודדות למועצת העיר, כוח שיסייע לנו להשיג הכרעה בבחירות הקרובות כבר במערכה הראשונה. אני מודה להם על ההחלטה לתמוך בי ומתחייב לעשות כל שניתן כדי לסייע להם לקדם את הנושאים החשובים שהעלו למען ציבור יוצאי חבר העמים וכלל תושבי אשקלון".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה