הינון ג'בלי "מוסדות החינוך באשקלון לא ערוכים בטיחותית לקבל התלמידים"ינון ג'יבלי יו"ר ועד ההורים העירוני לשעבר ומתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות ערך אתמול (יום ג'

ינון ג'יבלי יו"ר ועד ההורים העירוני לשעבר ומתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות ערך אתמול (יום ג' 27.8.2013) יום פתיחת הלימודים סיור במוסדות החינוך יחד עם נציגות מוועד ההורים העירוני, וגילה כי חלק ממוסדות החינוך אינם ערוכים בטיחותית לקבלת התלמידים.

ינון: "לא יתכן כי המבדק שאמורה עיריית אשקלון לבצע בחופשת התלמידים יבוצע בצורה חובבנית. בריאותם וחייהם של ילדינו אינם הפקר. למשל, המבדק בנושא כיבוי האש, לא בוצע כפי גן שעשועים שמנחה חוזר מנכ"ל. הבדיקה אמורה להתבצע אחת לשנה  ע"י גורם מוסמך ולאחר הבדיקה צריכים להדביק מדבקה  המאשרת שהבדיקה בוצעה. בפועל, זה לא מה שקורה  במוסדות החינוך בעיר אשקלון. לא מצאנו את ההוכחה המאשרת שהבדיקה בוצעה.

גדרות מוסדות החינוך בהם ביקרנו היו רעועים ונוטים ליפול וחלק מהם אף היו פרוצים, דבר המסכן באופן ממשי את ילדינו. בחלק ממוסדות החינוך המבנים נראים מוזנחים ולעיתים נראים כמוסד חינוכי במדינות עולם שלישי.

לא יעלה על הדעת שילדינו ילמדו במוסדות לא בטוחים אשר יכולים לסכן את חייהם ובטיחותם. מתוקף עשיתי הציבורית ואהבתי לילדי אשקלון, אני פועל ואמשיך לפעול גם בעתיד ואעשה כל אשר לאל ידי על מנת שכל מוסדות החינוך באשקלון יעברו מבדקי בטיחות דקדקנים ופרטניים וכל הליקויים יתוקנו לאלתר. אני דורש מראש העיר לבצע מבדקים מקצועיים במוסדות החינוך על פי התקן ולתקן את הליקויים לאלתר!  לא אנוח לא אשקוט עד אשר יטופלו כל הליקויים. אני קורא להורים להצטרף אלי ולהתריע ועל כל ליקוי בטיחותי שעלול לסכן את שלום הילדים.

גדר

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה