מספר 2 ברשימת "גלים" המתמודדת למועצת העיר: עו"ד גד פלר "הגיע הזמן להפסיק לשחק ולהתחיל לעבוד"רשימת תנועת 'גלים' למועצת העיר אשקלון מתגבשת, במקום השני ברשימה הוצב עו"ד גד פלר, לאה מלול, יו"ר

רשימת תנועת 'גלים' למועצת העיר אשקלון מתגבשת, במקום השני ברשימה הוצב עו"ד גד פלר, לאה מלול, יו"ר התנועה: "לזכותו של עו"ד פלר עשרות שנות ניסיון ניהולי במגוון רחב של תחומים, אותם נרתום לטובת העיר ותושביה" 

עו"ד גד פלר הוצב במקום השני ברשימת 'גלים' למועצת העיר אשקלון. כך סוכם השבוע בין  יו"ר התנועה לעורך הדין  ואיש העסקים האשקלוני. עו"ד גד פלר מילא שורה של תפקידים ניהוליים ובהם: מנכ"ל 'סוכנות מכוניות לים התיכון' יבואנית פיאט, לנצ'יה ואלפא רומאו לישראל, יו"ר איל"ן בירושלים, יזם ומנהל פרויקטים

[caption id="attachment_29784" align="alignright" width="300"]עו"ד גדי פלר עו"ד גדי פלר[/caption]

בתחום הבריאות, בין השאר בשיתוף ביה"ח אסותא ועוד. כמו כן,  שימש עו"ד גד פלר יועץ משפטי לחברות מובילות במשק ובהן 'טל-קר' יבואנית דייהטסו, דייהו, סאניאנג וקיה לישראל, 'פיאט ישראל', חברות תכנון ובנייה לפרויקטים גדולים ועוד.

עו"ד גד פלר שימש גם שופט בביה"ד המשמעתי של המשטרה ושופט בביה"ד המשמעתי של לשכת עוה"ד. לצד זאת, עד לפני שנה היה בבעלותו משרד עורכי דין  פרטי בירושלים ובמסגרתו ניהל משפטים בתחום האזרחי והמסחרי.

עו"ד גד פלר עבר להתגורר באשקלון לפני  כ-5 שנים מירושלים והיה מי שהגיש את הבג"צ נגד המדינה להעתקת הקברים nשטח בית החולים ברזילי לטובת חדר מיון ממוגן - בג"צ שהסתיים בניצחון ואיפשר את הקמת מבנה האשפוז החדש. מאז הגיעו לאשקלון פועל עו"ד פלר בהתנדבות בתפקידים שונים,בין השאר כמ"מ יו"ר ועדת כלכלה של שותפות אשקלון בולטימור והתנדב במשמר אזרחי. עו"ד גד פלר יזם והביא לחתימת ברית ערים תאומות בין אשקלון לאומן. את שירותו הצבאי מילא פלר ביחידה מטכ"לית שהיתה תחת מעטה סודיות במשך 35 שנה עד לפני שנים מספר.

לאה מלול: "מכל ערי ישראל בחר גד באשקלון כמקום מושבו ובשנים האחרונות הספיק להטביע חותמו על העיר בתחומים הנוגעים לכולנו. לזכותו של עו"ד פלר עשרות שנות ניסיון ניהולי במגוון רחב של תחומים, אותם נרתום לטובת העיר ותושביה".

עו"ד פלר: "הגיע הזמן להפסיק לשחק ולהתחיל לעבוד, אשקלון ניצבת בנקודת מפנה, בה עליה להחליט אם היא מוסיפה ללכת אחורה  או מתחילה לצעוד לעבר עתיד טוב יותר. אני בתחושה שאנשים מתחילים להבין שיש צורך בשינוי אמיתי, יסודי אשר יביא לאשקלון פוליטיקה מסוג אחר, פוליטיקה נטולת איטרסים אישיים או משפחתיים. עתידה של העיר מתגלם באישיותה ובתוכניותה של לאה מלול, אשר לה משנה סדורה ותוכניות מפורטות ביחס לכל נושא ונושא בעל חשיבות לחיי העיר אשקלון. לאה היא לא רק חולמת, היא ביצועיסטית בנפשה וביסודה ורק היא, בעזרת חברת חברי המועצה שיבחרו יחד איתה,  מסוגלת ויכולה לעשות את המהפכה שכה נדרשת באשקלון".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה