אתה לא, YES MAN, תתחיל לפחדקראתי חלק מהראיונות, שהעניק ראש העיר הנבחר לכמה כלי תקשורת בסוף השבוע, לא אלה מטעם. אחד מהם הבהיל

קראתי חלק מהראיונות, שהעניק ראש העיר הנבחר לכמה כלי תקשורת בסוף השבוע, לא אלה מטעם. אחד מהם הבהיל אותי במיוחד, הראיון עם דוד לוי ב"כאן דרום", אולי זה נראה לכם לוחמני, אבל תתחילו לפחד. תושבי שכונת שמשון היכונו לביאת המשיח בדמותה של קרייה דתית. זו הערת אזהרה לראש הנבחר

ראש העיר הנבחר, הצליח להטריד אותי ולבלבל אותי לחלוטין, האיש אמר הכל חוץ מדבר אחד, שאם אתה רואה אותו תשתחווה, הוא מאיים על יושב ראש וועד עובדים דרך אמצעי התקשורות, בלי לדבר איתו קודם, צריך להטריד כל מי שזז, ורצוי על הבהונות בעירייה. מטריד אותי חוסר הצניעות שלו ואם בשביל מנת מזון שהוא אכל באיזה גן ילדים, הוא מלווה בעדת צלמים לא אומר שהוא נבחר ליושב ראש וועד הורים של גן ילדים.  קצת צניעות לא תזיק אדוני ראש העיר, רק קצת.

ברדא תומראבל יותר מכל מטרידה אותי השאלה, האם אשקלון תהפוך לבני ברק, מה שנאמר בצחוק במהלך הבחירות קורם עוד וגידים. להבטיח הקמת קרייה דתית לאגודת ישראל ולרב ברדא, זו שערורייה והציבור האשקלוני עדיין לא קלט את מה שהולך ליפול עליו. קרייה דתית פרושה, כניסה של אלפי חרדים לעיר, סגירת כבישים בשבתות, בניית בתי כנסיות לפי עדות, תאמינו לי, לאשקלון מספר בתי כנסת מהגבוהים בארץ ביחס לכמות האוכלוסייה. גם אני הולך ביום כיפור לבית כנסת, אבל בשביל יום אחד בשנה לא בונים בלי הכרה.

הסובלים

תושבי שכונת שמשון, יהיו הסובלים העיקריים מהתכנית כי השכונה תהפוך להיות למקום סגור או כפי שאמר חבר המועצה לשעבר, אורן שני, גטו. בכל קונוטציה, גטו נשמע לא טוב. אני הייתי קורא לו מובלעת ומנציח את שמם של יוזמיו על לוח באחד מקירות העירייה. האם אתם מתארים לעצמכם שהכניסה הדרומית לאשקלון, תהיה סגורה בשבת? תחשבו על זה כמה זה הגיוני. יש לכם קצת כסף פנוי, לכו לרכוש דירות באזור המיועד להיות הקריה הדתית.

עכשיו בואו נלך צעד קדימה, כתבתי קודם שהעיר תוצף בחרדים שצריכה להדאיג כל תושב גם אם הוא בחר בראש העיר הנבחר. למה? הם יהפכו לרוב באוכלוסיה באשקלון, בעוד חמש שנים בחירות לרשויות. מי אתם חושבים שיהיה ראש העיר הבא? לא הנוכחי שיכנס לתפקידו בעוד מספר ימים, אלא תומר גלאם, שלא מסתיר את רצונו להיות האיש שיעמוד בראש הפירמידה. גלאם בחור נפלא ואין יותר טוב מלהכין את עצמו לתפקיד מעמדה חזקה ביותר, תפקיד ממלא מקום ראש העיר. באמת הפעם הרב ברדא לשם שינוי, שם מישהו בלי כיפה על הראש, אבל עם ראש על הכתפיים ואל תלכו שולל אחרי הבייבי פייס שלו, מצד שני נראה לכם שתומר גלאם, יציר כפיו של הרב ברדא, לא משתלט על מועצת העיר, הם לא יצטרכו קואליציה, הם יהיו הרוב, כן אלפי החרדים שיגיעו לאשקלון, יהפכו אותה לבני ברק, בית שמש, ומאה שערים יחד.

מה רצוי לרב?

כל עוד ראש העיר הנבחר, לא יכחיש שיש לו כוונה כזו, אז אני אהיה מופתע עוד יותר, כי להקים קרייה כזו במקום ובעיר שרובה חילוני זו המכה הקשה ביותר, אולי יותר מעשר המכות המוכרות. לסיים את התפקיד של ראש העיר אחרי קדנציה אחת, גם הוא לא רוצה ובטל לא בגלל החלטות שגויות שלו. הרי הרב ברדא מחליף את המועמד הרצוי לו כל חמש שנים. ככל נראה  ועל פי המסתמן גם את הנוכחי יחליף כבוד הרב.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה