כ-800 איש ואישה הגיעו ביום שני לכנס פתיחת המטה המרכזי של ראש העיר בני וקניןכ-800 איש ואישה הגיעו ביום שני לכנס פתיחת המטה המרכזי של ראש העיר בני וקנין. סמוך לשעה 20:00 הגיע

כ-800 איש ואישה הגיעו ביום שני לכנס פתיחת המטה המרכזי של ראש העיר בני וקנין. סמוך לשעה 20:00 הגיע ראש העיר והתקבל בחום על ידי מאות האורחים שבאו לחזק את ידיו ולהביע את תמיכתם. למרות ניסיונו הפוליטי רב השנים ניכר היה כי וקנין מתרגש מהאהבה והתמיכה סביבו.

"אני בהחלט מתרגש", הודה וקנין והביט בפסיפס האנושי שהגיע לכבדו בערב זה. יוצאי מדינות חבר העמים לצד תושבי העיר הוותיקים, אנשי חב"ד וצעירים תושבי העיר לצד גמלאים, שזכו לראות במו עיניהם את השינוי שחל בעיר במשך השנים.

הרב יעקב אביטן והרב מנחם ליברמן בירכו את ראש העיר והאורחים הרבים ולאחר מצגת וסרטונים שהוקרנו על גבי מסך ענק בהם הופיעה העיר אשקלון על יופייה ושלל בני וקניןפעילותיה, עלו ונשאו דברים לירון דהאן ורז ג'ורנו, נציגים ממטה הצעירים, אשר סקרו את פעילותו הרבה של בני למען הצעירים באשקלון. השניים הציגו את העשייה המרובה וזכו למחיאות כפיים אוהדות. "זה לא מובן מאליו", ציינה לירון דהאן ממטה הצעירים, "יש לנו כעת כ 6,000 בני נוער מתנדבים למען הקהילה, אחוז המתגייסים הגבוה ביותר באזור הדרום, פרויקט "נש"ר", הסניף הפעיל ביותר בארץ של "הכנפיים של קרמבו", מגוון אירועי תרבות לנוער ועוד ועוד פרויקטים ייחודיים, והכל בזכות מעורבותו של ראש העיר בכל הקשור לבני הנוער ועתידם".

ראש העיר בני וקנין, הודה לכל פעיליו, בירך את תומכיו וסקר את העשייה הרבה שנעשתה בעיר אשקלון.

"חינוך לא עושים על ידי שלטים וסיסמאות. בחינוך משקיעים את הלב והנשמה כפי שאנחנו עושים. רק מכאן תצא הבשורה להמשך התנופה בחינוך", אמר וקנין וסקר את ההישגים בתחום. "הבשורה בחינוך - העובדות מדברות.

 היום אשקלון במקום הראשון בדרום באחוזי הבגרות ובין שלשות הערים הגדולות בארץ באחוזי הבגרות. עיר שכל ילד מגיל 3 חודשים ועד מכללה אוניברסיטאית עם 1000 סטודנטים.     עיר בין הבודדות בארץ שיש בה בתי ספר יחודיים: בי"ס לאומנויות, בי"ס למדעים, בי"ס למציינות ולמחוננים. בתי ספר אקולוגיים לאיכות הסביבה, ישיבה תיכונית, אולפנא לבנות. מחשב לכל בית, מלגות והלוואות לסטודנטים – בסכום של עשרה מיליון ₪."

תעשיה תיירות ותעסוקה

"העובדות: אחוז האבטלה באשקלון הכי נמוך שהיה אי פעם מאז קום המדינה 6.7%.                                                                                       הנמוך ביותר בכל אזור הדרום, נמוך יותר מאשדוד, ב"ש.

בעיר אשקלון הקמנו ופיתחנו אזורי תעשייה, הדרומי – הצפוני. מרכז האנרגיה של המדינה – התפלה, תחנות כוח. תיירות: - מלון חדש, 800 חדרים. מלון בבניה ומתוכננים עוד שני בתי מלון. הקמנו טיילת חדשה ויפהפייה.

בתחום המסחר - נפתח השוק העירוני החדש. מרכזים מסחריים חדשים בכל השכונות. 3 קניונים ועוד מרכזים מסחריים עתידים לקום בקרוב."

תחבורה, איכות הסביבה לשיפור פני העיר

"כל מי שנכנס ומסייר בעיר מתפעל ומתרשם. יש לנו עיר יפה. שדרות רחבות. כיכרות מרהיבות – מפחיתות תאונות. גנים, פרחים, פסלים. חופי ים מרהיבים, גני שעשועים. ואני מאמין כי סביבה יפה משפיעה על התנהגות תושבים. יש לנו עיר ירוקה עם 5 כוכבי יופי."

התחדשות עירונית

-           התחדשות מגדל.

-           פינוי בינוי.

-           שיקום.

נוער, תרבות, ספורט ובידור

"מקום ראשון– פרס שרת בתרבות. פתחנו את הספרייה –מדיטק. 3 מתנ"סים חדשים.           מועדוני נוער חדשים.      היכל התרבות. אירועי קיץ. פסטיבל בריזה.       התזמורת האנדלוסית הקאמרית. 40 להקות."

ספורט

"זכינו להישגים ומדליות בתחרויות ספורט ארציות. הקמנו עשרה אולמות ספורט חדשים. היכל הספורט. למעלה מ-30 מתקני כושר משוכללים הממוקמים בשכונות העיר."

בניה ופיתוח

"אשקלון מקום ראשון בארץ בקליטה של זוגות צעירים. אנו במקום הראשון בארץ בבניה למגורים. הקמנו שכונות חדשות ויפות. ואשקלון היא במקום הראשון בהגירה חיובית. מקום ראשון בארץ במתחמי הוילות. פרויקט המע"ר– המרכז העירוני האזרחי."

שירותי חברה וקהילה

"באשקלון שירותי חברה וקהילה מפותחים, בהם שירותים מפותחים לקשיש ולאוכלוסיות מוגבלות."

פרסים:

"פרס קפלן.

פרס רוה"מ.

פרס ניהול תקין.

ביקורת מבקר המדינה, אשר הביאה רק גאווה לעיר."

בני וקנין מציג את החזון שלו לעיר אשקלון ותושביה

"החזון שלי -

עיר מובילה בהישגיה בחינוך ותרבות, בתעסוקה ובאיכות החיים.

בחינוך:

שכל ילד יזכה לתעודת בגרות.

כל בוגר יזכה ללימודים אקדמאים.

אשאף ל-0 נשירה.

עיר עם תעסוקה מלאה.

פיתוח פארק התעשיות, ההייטק בכניסה לעיר.

עיר בעלת איכות חיים גבוהה מאוד. עיר שכל תושב בה יהיה גאה לומר אני אשקלוני."

בני וקנין סיים במילים: "חברים שלי וחברות שלי, אני מאושר לראותכם.

זה לא מובן מאליו ומרגש.

אני לא רוצה היום להרבות במילים,

באנו היום לכאן, להשיק את קמפיין הבחירות שלנו ולפתוח את המטה המרכזי.

ומכאן חברים תצא הבשורה!

הבשורה להמשך התנופה!

הבשורה להמשך העשייה!

הבשורה לילדים הצעירים שלנו, העתיד הנפלא של עירינו (הנה הם כאן, איתנו..!!!).

הבשורה לאשקלון מובילה – והכי טובה!

יש לנו חודשיים וחצי של עבודת קמפיין מאומצת ואחריהם עוד שנים של עשייה, צמיחה והתפתחות!

אני סומך על כל אחד ואחת מכם, מודה לכל אחת ואחד מכם

ויודע שיחד ניפגש בע"ה, ב-22.10.13 בליל הניצחון."

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה