יו"ר ועד ההורים העירוני הגב' אביבית סימני תומכת בינון ג'יבלי למועצת העירסימני "ברצוני לברך ולסמוך ידיי , על ינון ג'יבלי יו"ר ועד ההורים העירוני לשעבר וחבר וועד הורים

סימני "ברצוני לברך ולסמוך ידיי , על ינון ג'יבלי יו"ר ועד ההורים העירוני לשעבר וחבר וועד הורים העירוני כיום ,על התמודדותו למועצת העיר אשקלון.

מהיכרותי רבת השנים, יודעת אני כי ינון יעשה כל אשר לאל ידו למען ילדי ותלמידי העיר אשקלון מתוך שולחן מועצת העיר.

יינוןרואה אני בהתמודדותו של ינון למועצת העיר מנוף ותוספת כוח משמעותית לוועד ההורים העירוני , שכן בטוחה אני שיפעל במלוא המרץ ויקדיש את כל זמנו ואונו למען החינוך וקידום החלטות ופרויקטים של הוועד העירוני.

למעשה רואה אני בינון שלוחה של ועד ההורים העירוני בתוך מועצת העיר עצמה, דבר אשר ישדרג באופן משמעותי וניכר את כוחו של ועד ההורים העירוני ומעמדו, כל זאת כאמצעי על מנת למנף את ענייני החינוך ורווחתם של ילדי ותלמידי העיר אשקלון.

ינון הוא דם מדמו של ועד ההורים העירוני ואדם משמעותי ורציני בעשייה החינוכית בעיר אשקלון, כפי שעשה הלכה למעשה ב-9 השנים האחרונות, כאשר שימש כיו"ר הוועד העירוני באשקלון.

מברכת אני אותך ומקווה שבחירתך למועצה, אכן תוסיף מימד נוסף על מנת שלוועד ההורים העירוני יהיה כלי נוסף ומשמעותי על מנת שנוכל להשיג את המטרות שלשמן פועלים אנו בוועד העירוני למען ילדי אשקלון"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה