איתמר שמעוני בפתיחת מטה הצעירים שלו: "הכוח הצעיר יכריע את המערכה באשקלון"חנך ביום ד' השבוע את מטה הבחירות של צעירי התנועה - שמעוני: "אשקלון ראויה ליותר מכפי שהיא מקבלת

חנך ביום ד' השבוע את מטה הבחירות של צעירי התנועה - שמעוני: "אשקלון ראויה ליותר מכפי שהיא מקבלת כיום, תושבי אשקלון ראויים ליותר, וגם לצעירים מגיע יותר"

איתמר שמעוני, המתמודד על ראשות עיריית אשקלון, חנך ביום ד' שעבר את מטה הבחירות של צעירי התנועה ברחוב אלי כהן בעיר. לשמעוני נלוו בני משפחתו, רעייתו רויטל ושלושת ילדיו, וכן אפי מור, מספר 2 ברשימתו וחברי צוות המטה המורחב.

שמעוניבמעמד מאות תומכים שהגיעו לטקס פתיחת המטה, קביעת המזוזה וגזירת הסרט, ברך שמעוני את הצעירים העומדים בראש המטה, אותם צעירים שלפני מספר חודשים הגיעו מיוזמתם למטה הבחירות המרכזי שלו ובמהלך פגישה עמו החליטו להתגייס כאיש אחד על מנת לתמוך במועמדותו לראשות העיר אשקלון.

שמעוני אמר בדברים שנשא במעמד הפתיחה כי הוא גאה לראות כל-כך הרבה צעירים באשקלון צמאים לשינוי המיוחל והופכים להיות חלק בלתי נפרד ממנו. "הצעירים של היום החליטו להפסיק לקטר על המצב ולשבת מהצד בתקווה שמישהו ישנה אותו עבורם. הצעירים של היום הגיעו למסקנה שאם הם לא ייקחו את עתידם בידיים, אם הם לא ייקחו בידיים את עתידה של העיר הזאת, אף אחד לא יעשה את זה בשבילם.

"יש כאן חבורה גדולה מאוד של צעירים מוכשרים, חדורי מוטיבציה, להט לעשייה ואהבה לעיר אשקלון, שעדיין לא ויתרו על אשקלון ועוד מאמינים שאפשר לשנות. רבים מחבריהם כבר אמרו נואש, ארזו את החפצים ועזבו את העיר. הם נלחמים עכשיו כדי להחזיר את החברים שלהם לכאן, הם נשארו כדי להוכיח לנו ולעצמם שלא הכל אבוד ושהכל עוד אפשרי.

"אני מאמין בכל ליבי שהכוח הצעיר הזה יכריע את המערכה באשקלון. מאסנו בשלטון הישן, שאינו מרפה מהכיסאות זה למעלה משלושה עשורים. אשקלון רוצה מנהיגות חדשה, מנהיגות צעירה, מנהיגות עם חזון, מנהיגות שתשנה ללא היכר את פני העיר הזאת.

שמעוני צעירים"אשקלון ראויה ליותר מכפי שהיא מקבלת כיום, תושבי אשקלון ראויים ליותר, וגם לצעירים מגיע יותר. אין שום סיבה שצעיר או צעירה אשקלונית המסיימים שירות הצבאי או לימודים אקדמיים, יחליטו לקום ולעזוב את העיר כי אין פה עבודה, אין מקומות בילוי ואין מה לעשות. אנחנו באים למערכת הבחירות הזו כדי לומר לכל תושבי אשקלון שיש מה לעשות, והגיע הזמן לעשות", הדגיש שמעוני.

גם אפי מור, מספר 2 ברשימתו של שמעוני, ברך את הנוכחים על פתיחת הסניף החדש, אחל להם הצלחה והבטיח לעמוד לרשותם ככל שיידרש על מנת שיוכלו להקים באשקלון את סניף הצעירים הפעיל ביותר במערכה על ראשות העיר. "תלמידים, חיילים וסטודנטים הם דור העתיד של אשקלון. ראש עיר שלא מצליח לגרום לצעירים בעירו להתגאות ולרצות לגור בה ולא מספק להם צרכים בסיסיים, נכשל בתפקידו. העיר הזו רדומה ואינה נותנת מענה לצעירים. ולמה שצעירים יישארו פה. בתי קפה יש מעט, יש כמה מסעדות, אין קולנוע נורמאלי. בשביל הכל צריך לנסוע מפה. התוכנית שלנו נועדה לפני הכל להביא מקומות תעסוקה, מפעלים, חברות היי-טק ולמנוע הגירה החוצה. שנית, לעודד הקמת מקומות בילוי איכותיים, קניונים, מרכזי מסחר גדולים, מסעדות ובתי קפה, המספקים גם מענה כמקומות בילוי וגם כמקורות תעסוקה. כמה מכם לא מצליחים למצוא עבודה באשקלון כי אין איפה? אני משוכנע שיחד אתכם נצעיד את העיר הזו קדימה. זה לא יתאפשר בלעדיכם וחשוב לנו שתהיו שותפים מלאים לתהליך הזה".

ברק בריגה, העומד בראש מטה הצעירים באשקלון, הודה על התמיכה שקיבל מאיתמר שמעוני ומצוות המטה והבטיח לעשות כל שיידרש על מנת להביא למהפך בעירייה.  אנו מכירים את איתמר ויודעים מי עומד מולנו. אנו סמוכים בטוחים כי הוא האדם הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון. יחד נפעל ליצירת מקומות עבודה לסטודנטים וצעירים, וגם למען החיילים המשוחררים. הגיע הזמן שנפסיק לשבת על הגדר, למען עתיד טוב יותר לצעירים בפרט ולתושבי אשקלון בכלל. אנו קוראים לכל צעירי אשקלון להצטרף אלינו למטה, לקחת חלק בשינוי ולחולל את המהפך שכולנו כבר מחכים לו בקוצר רוח".

בתום הטקס חתמו המשתתפים על אמנה עם איתמר שמעוני, על מנת לקדם את האינטרסים של בני הדור הצעיר בעיר. על פי האמנה, מתחייבים הצעירים לגור ולחיות באשקלון בעוד שהעירייה תתחייב לפעול למען דיור, תעסוקה, תחבורה ומקומות פנאי ובילוי איכותיים לצעירים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה