איתן קסנטיני מציג את חבריו לרשימת "דור העתיד"איתן קסנטיני, ראש סיעת "דור העתיד" חשף השבוע את רשימתו למועצת העיר, המבטיחה פשוט לדאוג לעתיד תוך

איתן קסנטיני, ראש סיעת "דור העתיד" חשף השבוע את רשימתו למועצת העיר, המבטיחה פשוט לדאוג לעתיד תוך כדי הגברת העשייה על ידי מנגנון "100 הימים" המבטיח לתושבי אשקלון שיותר ויותר הבטחות יהפכו למעשים איתן קסנטיני מספר: "ב-100 הימים הראשונים לקדנציה אנו מתחייבים על ידי תוכנית עבודה סדורה (תוכנית 100 הימים) להניח את כלל תשתיות הביצוע להתחייבויות שלנו מול הציבור במערכת הבחירות. קרי, את כל האישורים, התקציבים ולמעשה את כל שלבי התכנון נוציא לפועל תוך 100 ימים זאת לאחר שראש העיר מר בני וקנין התחייב לקדם אתנו ועבורנו הצעירים את השיטה הנ"ל"

אם כן, ברשימת דור העתיד ניתן למצוא פנים חדשות של אנשי עשייה המבקשים בקדנציה הבאה להמשיך ולעשות למען תושבי אשקלון. במגוון תחומים וכל נושא ירוכז על ידי נציג מטעם הסיעה. כך שבמקום השני ברשימה ניצבת הגב' מיריי אלטיט אשר תהיה אמונה על תחום החינוך, במקום השלישי ניצב מר איתי ג'אן אשר יטפל בתחומי הספורט על גווניו השונים בדגש על ספורט אקסטרים, במקום הרביעי ניצבת הגב' ג'ולי כחלון אשר תטפל בתחומי הסטודנטים ובמקום החמישי אור נפש אשר יהיה אמון על נושא הנוער והצעירים ובמקום השישי ניצב אולג גרמן אשר יטפל בצעירי במגזר הרוסי.

דור העתידועל כולם ינצח כמובן מר איתן קסנטיני יו"ר הסיעה מי שהוגדר על ידי ראש העיר מר בני וקנין "כחבר המועצה הפורה ביותר בקדנציה החולפת" אשר ימשיך לטפל בייתר שאת בתרבות ובאירועים ואף התחייב בקדנציה הקרובה להעמיד בראש סדר העדיפויות לטפל בעסקים הקטנים והבינוניים בעיר.

בנוסף לכל אלו מחייבים חברי סיעת דור העתיד ועל כך נחתם בהסכם התמיכה בינם לבין בני וקנין לטפל דרך הועדות השונות בנושאי הדיור, העצמה נשית, גיל הזה"ב ועוד.

הדבר הבולט ביותר ברשימת "דור העתיד" היא שיטת הרוטציה עליה החליט איתן עם חברי הסיעה ובה בהנחה והסיעה תזכה לתמיכת הציבור ותכניס שלושה מנדטים למועצת העיר יזכו כל חמשת החברים הראשונים בסיעה ליהנות מזמן עשייה במועצת העיר. כל זאת בזכות הסכמי רוטציה פנימיים.

איתן קסנטיני "השקעתי מחשבה רבה בהרכבת הרשימה. אני גאה בכל אחד ואחת מחבריי לסיעת דור העתיד. ללא ספק הרכבנו רשימה רבגונית, כל אחד ואחת מביא עימו יכולות שונות לשמירה על האינטרסים של צעירי העיר השונים. יחד נצליח להמשיך בעשייה הענפה למען "דור העתיד"."

במקום השני, נמצאת מיריי אלטיט, נשואה למישל, 43, אם ל-3, עובדת כ-22 שנים בחרת הנסון הבינ"ל, יו"ר ועד ההורים בב"ס אומנויות מזה כ- 8 שנים ומתנדבת סדרתית בכל מקום בו יש צורך.

 "בתפקידי, אני שואפת להוביל מהפכה תפיסתית בכל הקשור לחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי תוך כדי צירוף כמה שיותר נשים לעשייה הציבורית בעיר".

במקום השלישי, איתי ג'אן נשוי בן 32 , איש עסקים ואלוף הארץ בגלישת גלים לשעבר. "במסגרת פעילותי סביב שולחן מקבלי ההחלטות, בכוונתי להתרכז בעיקר בשני תחומים עיקריים שקרובים לליבי: הפיכת העיר אשקלון למעוז גולשי הגלים והספורט הימי בארץ והקמת פארק מוטורי הגדול ביותר בארץ בתחומי העיר אשקלון. אני שוקד בימים אלו בגיבוש תכנית אופרטיבית לנושאים הללו. אני מאמין שקידום שני הנושאים הללו יביא להפיכת העיר אשקלון למוקד משיכה עבור אלפי תושבים מכל הארץ."

במקום הרביעי, ג'ולי כחלון, בת 24, תושבת העיר אשקלון, על אף גילה הצעיר, עומד מאחוריה רקורד עשיר ומכובד של עשייה ניהולית ופעילות חברתית. ג'ולי מכהנת כראש מדור אקדמיה במכללת "ספיר", בוגרת תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית ובשעות הפנאי שלה מקיימת ג'ולי, את  התא הפמיניסטי בעיר. בצעירותה שמרה על פעילות חברתית ענפה ובין היתר הייתה יו"ר מועצת תלמידים בבית ספר מקיף עירוני א'.

"הצטרפתי למטה הצעירים 'דור העתיד' כי אני רוצה להיות חלק מהעשייה למען צעירי העיר. כסטודנטית וצעירה בעיר, אני מכירה באופן אישי את כל הקשיים של הסטודנטים וחשוב לי לפעול למען קידום האינטרסים הרבים שלהם, הן מבחינת דיור, תעסוקה, מלגות, מימון להלוואות ועוד. אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מנבחרת מנצחת שללא ספק תיתן את הטון סביב שולחן מקבלי ההחלטות במועצת העיר."

את המקום החמישי ברשימת הצעירים קיבל, אור נפש, בן 27, תושב ויליד אשקלון, קצין מודיעין משוחרר בדרגת סגן, סטודנט למשפטים שנה שלישית, איש חיי לילה לשעבר בעלים של ה"הצגה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה