סיעת "צדק חברתי" בראשות סופה ביילין תתמוך בבני וקנין בבחירות לראשות העירנחתם הסכם קואליציוני בין סיעת "צדק חברתי" בראשותה של סגנית ראש העיר, סופיה ביילין לבין סיעת "אשקלון

נחתם הסכם קואליציוני בין סיעת "צדק חברתי" בראשותה של סגנית ראש העיר, סופיה ביילין לבין סיעת "אשקלון בתנופה" בראשות ראש העיר אשקלון בני וקנין לפיו תתמוך סיעתה של הגברת ביילין במועמדותו של בני וקנין לראשות העיר. יצוין כי בקדנציה הנוכחית בה שימשה ביילין סגניתו של וקנין נעשו השקעות ועבודה משותפת הן לטובת מגזר העולים והן לטובת  הציבור הישראלי. זאת במסגרת תפקידה של הגברת ביילין כממונה על הרווחה והקליטה, תחום בו  תרמה רבות.

במסגרת ההסכם הוחלט כי הצדדים ימשיכו לשתף פעולה בצורה מוצלחת כפי שזה נעשה בקדנציה הנוכחית המסתיימת ומתוך שאיפה  לעתיד טוב יותר לעיר. יודגש כי בכל הסקרים שנעשו בקרב המגזר הרוסי ראש העיר בני וקנין מוביל באחוזים ניכרים על כל פני מועמד. ממוצע התמיכה בבני וקנין בסקרים שנעשו בקרב דוברי רוסית באשקלון עומד על 70 אחוז תמיכה.

בני וקנין וסופיה ביילין-צילום אייל אסרף (10)סגנית ראש העיר סופיה ביילין: "אכן אנו  שואפים לעתיד טוב יותר הן לעיר, לתושבים ולעולים. אני מאוד  מעריכה את ראש העיר בני וקנין, שלדעתי מכל הבחינות ומכל המועמדים הוא ראש העיר הטוב ביותר שאשקלון יכולה לקבל ולזכות. בחירתו מחדש  כראש עיר הוא אינטרס עליון לתושבים לעתיד טוב יותר. הוא  משקף את  כל האינטרסים החשובים של העיר. אני שמחה שהגענו להבנות שמשקפות  את צרכים סך הצרכים של קהילת העולים ויחד נמשיך את ההצלחה. עשינו, תרמנו ושיפרנו ואני בטוחה שיחד נמשיך ונשפר עוד ועוד בכל התחומים: תיירות, תעסוקה ופיתוח העיר, חינוך ועוד. אני בטוחה שנעשה מה שהובטח לטובת אשקלון".

ראש העיר בני וקנין: "אני שמח מאוד שסגנית ראש העיר סופיה ביילין ואני נמשיך לעבוד יחד ב-5 השנים הבאות. הגברת ביילין היא  מנהיגה אמיתית של ציבור חבר העמים בעיר. היא גם מעורה בציבור הישראלי ועשתה עבודה מדהימה בתפקידיה. יצוין כי ביילין בתפקידה הנוסף כממונה על מעמד האישה עשתה עבודה נהדרת. ביילין היא היחידה שעבדה יומם וליל למען העולים והעיר מבין כל מנהיגי העולים. היא הייתה קרובה לכל אחד ואחד בעזרה, סיוע, אוזן קשבת וקידום צרכי העלייה וצרכים של הציבור בכללותו. מדובר במנהיגה צעירה ונמרצת, אשת עבודה, אשת שטח, אישה הגונה וישרה ופטריוטית לאשקלון. אני בטוח שיחד נעשה עוד דברים גדולים בתרבות, חינוך, ותעסוקה למען העולים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה