הבוקר אורן שני הודיע "אני רץ למועצת העיר"חבר המועצה אורן שני הודיעה הבוקר על ריצתו למועצת העיר, שני שייסד את מפלגת הצעירים בתחילה עם חבר

חבר המועצה אורן שני הודיעה הבוקר על ריצתו למועצת העיר, שני שייסד את מפלגת הצעירים בתחילה עם חבר המועצה איתן קסנטיני היה חבר בקואליציה שתמכה בראש העיר בני וקנין, בהמשך הדרך נפרד שני גם מוקנין וגם מאיתן קסנטיני שהקים מפלגה חדשה "דור העתיד" .

שני הנחשב כמומחה לתחום המוניציפלי המכיר כל סעיף וחוק נחשב כחבר מועצה מבריק שיכול לגרום לכל ראש עיר להזיע  וזה מה שגם היה בתקופת ראש העיר הקודם רוני מהצרי,  בבחירות האחרונות שהתקיימו  לפני חמש שנים קיבלה הקבוצה כשני מנדטים ונקבע שמספר 2 ישמש ברוטציה, עו"ד אבי כריסי בתחילה ואחריו יכנס איתן קסנטיני המפלגה חברה לבני וקנין ואורן שני קיבל את תפקיד הממונה על האירועים, בין אורן שני וראש העיר וקנין התגלו בהמשך הדרך ויכוחים נוקבים ובעקבות כך פרש שני לאופוזיציה, איתן קסנטיני הנחשב כמקורב לראש העיר סירב להמשיך בקו של שני, פרש והקים סיעה עצמאית.

שני במהלך כשנה וחצי מאז שפרש מהקואליציה שימש  כאופוזיציה לוחמנית ולא היסס לתקוף את מדיניותו של בני וקנין ביחד עם המתמודד לראשות העיר איתמר שמעוני. שני פרסם היום את ההודעה הבאה "בתקופת חברותי במועצת העיר פעלתי בחריצות, בהתנדבות ובנאמנות למען הציבור באשקלון. עשיתי רבות למענכם, וכעת אני שב ומבקש את תמיכתכם. [caption id="attachment_29047" align="alignright" width="300"]אורן שני אורן שני[/caption] בכל שנות התנדבותי במועצת העיר, עשיתי למענכם, פעלתי למענכם ואף נלחמתי על זכויותיכם וכספכם. הוכחתי כי אפשר וצריך לשרת את הציבור בהתנדבות מלאה, להלחם על זכויותיו, לחשוף שחיתויות, למנוע מהלכים חסרי אחריות ומצד שני ליזום פרויקטים ואירועים שתורמים לכלל הציבור באשקלון ולא רק למקורבים. אינני מתעלם מהשינויים שעברו על הרשימה אותה הובלתי בבחירות הקודמות. לצערי, אנשים שבטחתי בהם, בחרו לשים את טובתם האישית לפני טובת העיר והתושב. יחד עם זאת, אני מתחייב כי נעמיד לבחירתכם רשימה איכותית של משרתי ציבור נאמנים, הרואים במועצת העיר מקום לתרום לעיר ולתושביה. מטבע הדברים, בתקופת בחירות יקומו מועמדים רבים שיבטיחו לציבור באשקלון הרים וגבעות. כולנו רוצים עיר טובה יותר, עם חינוך איכותי מגיל 3 חודשים ועד גיל 81 , השקעה בהקמת גנים ובתי ספר בשכונות החדשות, ביטחון אישי מול הפשיעה המשתלטת על עירנו, סדר עדיפויות שמשקיע במה שחשוב ולא במה שנראה חשוב, שמירה על הקופה הציבורית, שקיפות בקבלת ההחלטות ועוד ועוד. בזמן שאחרים מבטיחים אני עשיתי, עושה ואעשה. תנו לי את הכח להמשיך ולהלחם עבורכם. אני מתחייב להמשיך ולשרת כל אחד ואחת מכם".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה