עדנה ולנשטיין מספר 2 של תומר גלאםאשת החינוך המיתולוגית שחינכה דורות של תלמידים מצטרפת לרשימתו של תומר גלאם. זה חיזוק משמעותי לרשימתו של ראש העיר. גלאם: "התחייבתי שחינוך יהיה בראש מעייני וכך אני פועל"

יחצ

עדנה ולנשטיין שחינכה דורות של תלמידים מצטרפת כמספר 2 לרשימתו של תומר גלאם. ולנשטיין שימשה כיועצת ראש העיר בהתנדבות לענייני חינוך בשנה האחרונה. ולנשטיין שתחת ידיה המסורות חונכו אלפי ילדים באשקלון, ללא ספק מהווה חיזוק משמעותי המציב את החינוך בעיר בראש סדר העדיפות. ולנשטיין תוביל בנושא החינוך בעיריית אשקלון בהתנדבות מלאה.

עדנה ולנשטיין הקימה באשקלון את אחד מבתי הספר המובילים והמצליחים - מקיף עירוני א'. במשך 20 שנה היא ניהלה אותו ביד רמה, וכיום היא תורמת מהידע והניסיון העצום שלה בתחום החינוך והמצוינותבמסגרת תפקידה כיועצת ראש העיר לענייני חינוך בהתנדבות. לפני 18 שנה, שכלה את בנה אלעד ולנשטיין ז"ל בעת שירותו הצבאי, ומאז פעלה להנצחתו בין היתר גם במסגרת טורניר כדורסל המתקיים מדי שנה באשקלון. מאז פרשה מניהול בית הספר, היא עוסקת בפעילות התנדבותית למען בני נוער, לקידום החינוך וכן קיבלה לא מעט הצעות להצטרף לפוליטיקה אולם עד כה סירבה לכולן. כעת, החליטה עדנה להצטרף אל תומר גלאם ולהצעיד את החינוך באשקלון קדימה.

עדנה ולנשטיין מספרת כי החיבור לתומר גלאם היה אך טבעי לאחר עבודתם המשותפת בנושא החינוך באשקלון בשנה האחרונה. "לפני כשנה תומר פנה אליי בכדי שאצטרף לסייע למערכת החינוך של אשקלון. יש לי קשר מצוין עם יובל זוזט והתקבלתי בהערכה ובאהדה רבה. במהלך השנה האחרונה פעלתי בהתנדבות מלאה ומתוך רצון לסייע לקדם את מערכת החינוך באשקלון היקרה מאוד לליבי. כבר בפגישה הראשונה עם תומר הרגשתי שהוא אדם מאוד ישר, כנה ושהחינוך בעיר חשוב לו מאוד. אני מעריכה אנשים שמצרפים אליהם אנשי מקצוע ומבקשים לשפר ולשנות בעיקר בתחום חשוב כמו החינוך".
עוד מסבירה ולנשטיין מדוע החליטה להצטרף לפוליטיקה דווקא עכשיו. "במרוצת השנים קיבלתי פניות רבות להצטרף לפוליטיקה, אך כעת אני מרגישה שזהו צו השעה. עלינו להתגייס כולנו לטובת בחירתו של תומר גלאם מכיוון שהוא האדם המתאים ביותר להוביל את העיר, האדם שמערכת החינוך חשובה לו ביותר ואני לא אומרת זאת מהפה אל החוץ. כבר למדתי להכיר היטב את פועלו של תומר עוד מהימים בהם הייתי מנהלת בית ספר. כמי שמגיעה מתוך המערכת, אני מבינה היטב את הפערים בין דרישות המנהלים לבין הרשות המקומית. בדיוק במקום זה אני חושבת שתרומתי תהיה רבה על מנת לגשר בין פערים אלו דבר שיתרום להצעדת מערכת החינוך באשקלון קדימה".

בנוסף מציינת ולנשטיין כי בכוונתה לקדם נושאים רבים שיתרמו למערכת החינוך. "אני מתכוונת לסייע בהשגת מורים מעולים לתלמידי אשקלון,לשים דגש על העניין הערכי בבתי הספר שלי אישית מאוד חשוב. יש להטמיע בקרב הילדים כבר בבית הספר היסודי את החשיבות בגיוס לצה"ל, את מתן העזרה לאנשים בעלי קשיים בכל מיני תחומים, את חשיבות התרומה החברתית, את הכרת הארץ ואת המסע לפולין. עוד בכוונתי להחזיר עטרה ליושנה ובה תלמידי בתי הספר היסודיים ישובו לבקר בספרייה העירונית. יש לי המון תכניות לעתיד ואני משוכנעת שיחד עם תומר גלאם נוציא אותן אל הפועל ולטובת קידום ילדי אשקלון".

ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, בירך את עדנה על הצטרפותה לרשימתו ואמר כי ללא ספק מדובר בחיזוק משמעותי לטובת קידום החינוך בעיר. "עדנה ולנשטיין היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה ותרומתה לאלפי תלמידים ובני נוער באשקלון, ניכרת בכל התחומים. החינוך נמצא בראש מעייני והצבתה של עדנה במקום השני מעידה על כוונתי לבצע את התחייבותי. יחד עם הכוחות החיוביים המצטרפים אלינו, אני בטוח שתושבי אשקלון ישכילו לבצע את הבחירה הנכונה עבור עתיד ילדינו. הרשימה שהרכבתי בנויה מאנשי ציבור הפועלים בהתנדבות לטובת קידום העיר מזה שנים רבות מנהיגות שנותנת ולא שלוקחת. בבחירות הקרובות, תושבי אשקלון יבחרו מנהיגות שיכולה לכהן ותפעל לקידום העיר בכל התחומים ולא לקידומם האישי של חבריה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה