הפוסט של האימא על הבת שאיננהזיוה מימון שאיבדה את ביתה, יסמין בתאונת דרכים בשבוע שעבר, פרסמה בדף הפייסבוק שלה את הדברים

זיוה מימון שאיבדה את ביתה, יסמין בתאונת דרכים בשבוע שעבר, פרסמה בדף הפייסבוק שלה את הדברים הבאים    [caption id="attachment_32261" align="alignleft" width="720"]זיוה מימון ואחד מנכדיה

זיוה מימון ואחד מנכדיה[/caption]
  1. יסמיני שלי! כמה כואב מותך, כמה בלתי נתפס לכתך, איך אפשר להמשיך מכאן והלאה? מאיפה אקח את הכוח להמשיך בלעדייך ? והרי אנחנו מדברות כל יום ומספרות הכל.. הלב מדמם מלכתך. מאות באו לכאוב את מותך. ואני עצובה עד מאוד. קשה לראות את ילדייך הקטנים כל כך להכאיב. אסון אסון!!!! השיר ״ בדרך אל הכפר״ שדאגת לשיר בילדותך לאחיך הקטן מזכיר לנו שהגורל אכזר!!! אוהבת הכי בעולם. יהי זכרך ברוך !!! 
    ״על הדרך היורדת מן הכפר בין עצי האלונים והאלה נשארו עוד בוודאי צעדי ועקבותי ואמי עוד קוראת לי בקולה.אך איני יודעת מה קרה אי אבדה הדרך הברוכה אי אבדה הדרך אל הכפר הדרך בה רציתי לשוב בחזרה.אל הדרך הקסומה של ילדותי אני שבה בחסות הערפל ונוגעת בכולם בפניהם ובקולם כמו נוגעת בארץ ישראל. אך איני יודעת מה קרה אי אבדה הדרך הברוכה אי אבדה הדרך אל הכפר הדרך בה רציתי לשוב בחזרה. ואני עוברת ואני זוכרת כל מה שהשארתי שם עוד ניצב הבית בין עצי הזית רוח באה מן הים. עוד ניצב הבית בין עצי הזית רוח באה מן הים ואני עוברת ואני זוכרת ולבי עודנו שם. בלילות הארוכים הלבנים עת הנפש לא תמצא מנוחתה אני קמה מעפר אני שבה אל הכפר כמו ילדה שחוזרת אל ביתה. אך איני יודעת מה קרה אי אבדה הדרך הברוכה אי אבדה הדרך אל הכפר הדרך בה רציתי לשוב בחזרה״.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה