אוזן קשבת[caption id="attachment_29774" align="aligncenter" width="645"] יורם מכלוף והרב יעקב

[caption id="attachment_29774" align="aligncenter" width="645"]משמאל: הרב יעקב אביטן יורם מכלוף והרב יעקב אביטן[/caption]

בכנס הודיה שערכה אמש, תנועת ש"ס, הבהירו ראשי הרשימה אתכוונותיהם לגבי ישיבתם במועצת העיר. לציבור יהיה למי לפנות

כ – 500 איש נכחו אמש בכנס שארגנה תנועת ש"ס באשקלון, כנס הודיה לבוחרי הרשימה למועצת העיר. יושב ראש התנועה באשקלון, הרב יעקב אביטן, דיבר בפני הנוכחים על מטרות הרשימה, בין אם תהיה בקואליציה ובין אם תשב באופוזיציה, "אנחנו הולכים להקים לשכה לפניות הציבור שתשרת את כל האוכלוסייה בעיר ללא הבדלי, דת, צבע ומין, אנחנו נהיה הפה של תושבי אשקלון ולא רק של סקטור מסוים".

בלשכה שתוקם ישבו לסירוגין הרב יעקב אביטן, מספר 2 ברשימה, יורם מכלוף והשלישי, שמעון לוגסי. "כל התלונות שהתקבלו מהציבור, יובאו בפני הגורמים הרלוונטיים בעיר ויטופלו עד לפתרון הבעיה" אומר הרב אביטן.

נושא חשוב נוסף שהרשימה תקדם יהיה, יום לימודים ארוך בכל בתי הספר באשקלון הן בחילוניים והן הדתיים. "ננסה לתת לתלמידים בשיתוף עם הגורמים בעירייה, פתרון ליותר שעות לימוד כדי לאפשר להורים לעבוד שעות עבודה נורמליות בלי הצורך להפסיק את העבודה באמצע כדי לטפל בילדים" אומר הרב אביטן ומקווה שיהיה שיתוף עם ראש העיר הנבחר לטובת תושבי אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה