חילופי מפקדים במרחב לכיש במשטרההיום (שלישי) התקיים טקס החלפת פיקוד במרחב לכיש במעמד מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי ,ראשי רשויות

היום (שלישי) התקיים טקס החלפת פיקוד במרחב לכיש במעמד מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי ,ראשי רשויות , רב העיר אשקלון  , נכבדים, שוטרים וקצינים ,גמלאים ואורחים.

ראשון המברכים היה ראש העיר אשקלון מר' בני וקנין שהביע גאווה על קידומו של תנ"צ יורם סופר יליד ותושב העיר, מר' וקנין ציין כי " מרחב לכיש בנוי לתפארת ועובד בהרמוניה מלאה ושתוף פעולה עם כלל הרשויות. מודל שיטור קהילתי הוטמע בהצלחה, ותודה מיוחדת לבשם תושבי אשקלון על עבודה מדהימה ואירועים תחת כיפת השמיים שהיו בעיר.".

המפקד היוצא תנ"צ יורם סופר ציין סיכם תקופה   " אלה היו שנתיים של עדנה למרחב לכיש, בכול התחומים , לממר הנכנס " אתה מגיע למרחב מיוחד מאוד , גזרה מדהימה, הגובלת ברצועת

[caption id="attachment_29649" align="alignright" width="300"]היוצא (סופר) מימין והנכס משמאל (כרדי) היוצא (סופר) מימין והנכס משמאל (כרדי)[/caption]

עזה, מחוז ש"י, מרכז וכמובן רצועת חוף מדהימה. מצפים לך לא מעט אתגרים ואין לי ספק שתוכל להם ביחד עם סגל הפיקוד והשוטרים של המרחב. ".

מפקד המרחב הנכנס נצ"מ אלי כזרי פתח בדברי תודה ואמר  " אני מצטרף למפקדים ולשוטרים בהוקרת תודה על הדרך שבה הובלת אותם ועל האופן בו העברת לידי את הפיקוד.

ראש השנה הוא חג משאלות הלב , חג שבו נייחל ובו נבקש שתחל שנה וברכותיה שתהיה השנה הבאה עלינו לטובה מתוקה כדבש , שתבוא שנתנו לשלום וימנו חיים.

אני מקבל היום את הפיקוד על מרחב לכיש בתחושת שליחות ואחריות גדולה, נכון ומוכן לאתגר המנהיגותי והמקצועי, בהובלת המרחב הגדול והמורכב הזה, בשירות לאזרח, בלחימה בפשיעה, בשמירה על ביטחון הנפש וכול זאת לצד טיפול הולם בשוטר. "

בפנייה אישית לשוטרים ולקצינים ציין נצ"מ כזרי  " אני חסיד גדול של עבודת צוות, יחד נוכל לעמוד מול אתגרים אלה במקצועיות, ובנחישות , לא נשנה כדי לומר שעשינו שינוי, נשמר ונייחד את יתרונו היחסי של המרחב , אבל נבחן את דרכנו כל העת , נתעדכן ולא נחשוש לפרוץ דרך ולהתחדש ." וחתם בברכת שנה טובה .

מפקד המחוז ניצב יורם הלוי ברך את המפקדים , את דרכם החדשה בתפקיד חדש בעיתוי של חג ראש השנה על כול המשתמע בכך  . לתנ"צ יורם סופר המפקד היוצא , הודה מפקד המחוז באומרו " המרחב ידע להוביל בימים קשים של לחימה וגם בימי שגרה. השוטרים והקצינים במרחב ידעו לעמוד בכבוד באירועים השונים ולהוביל להישגיים מרשימים, יוצאי דופן. יורם מסכם תקופה נפלאה עתירת הישגים ועם הניסיון והידע שצברת, אתה הולך לבית היוצר של משטרת ישראל, בית ספר ללימודי משטרה ,מאחל לך הצלחה בתפקיד החדש שהינו תובעני אך לצדו סיפוק רב".

את מפקד המרחב הנכנס נצ"מ אלי כברי ברך ניצב הלוי בברכת ברוך הבא  וציין כי " אלי , מגיע מירושלים , עיר עם אינטנסיביות של אירועים מורכבים הדורשת מהמפקד יכולות גבוהות בפן  האישי והמקצועי , אתה מגיע למקום עם מאפיינים לא פחות מורכבים ומאתגרים , אני סמוך ובטוח שהנך מפקד מצוין , אחד הטובים שיכולנו לבחור , ועל כך אני מודה לך באופן אישי , אני משוכנע שתצליח בתפקידך ומאחל לכולנו שנה טובה ושנצליח במה שקבענו ונביא להישגים טובים יותר משנה קודמת".

את הטקס חתם מפקד המחוז בברכת שנה טובה.

כמה עובדות על מפקד המרחב הנכנס נצ"מ  אלי כזרי :

נצ"מ אלי כזרי נשוי ואב לארבעה .

התגייס למשטרה בשנת 1988 לימ"ר ירושלים . לתפקידי מודיעין ובילוש.

בין השנים 2005-2007 שימש כמפקד תחת הראל .

2007-2009 קצין אג"מ מרחב דוד.

2009-2011 הקים ופיקד על תחנת לב הבירה.

2012-2013 שימש כסממ"ר ומ"מ מפקד מרחב ציון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה