סקר של מכון סמית "בני וקנין מוביל משמעותית על איתמר שמעוני"הסקר נערך לפני כשבועיים בקרב 350 תושבי אשקלון בעלי זכות בחירה ובחלוקה לשכונות. על פי ממצאי הסקר

הסקר נערך לפני כשבועיים בקרב 350 תושבי אשקלון בעלי זכות בחירה ובחלוקה לשכונות. על פי ממצאי הסקר שנערך על ידי מכון רפי סמית, לו נערכו הבחירות היום והמועמדים היו: שבתאי צור, פרוספר וקנין, איתמר שמעוני, בני וקנין, אבי עייש, ריקי שי, ופיני סבח, בני וקנין היה מוביל עם 40 אחוזים לעומת שמעוני שיזכה ל23 אחוזים בלבד. אך אילו הבחירות היו נערכות רק בין

[caption id="attachment_9249" align="alignright" width="300"]בני וקנין, בטוח בניצחונו

בני וקנין, בטוח בניצחונו[/caption]

שני המועמדים, וקנין ושמעוני, היה בני וקנין מקבל 46 אחוז ואיתמר שמעוני 28 אחוז בלבד.

בקרב אלו הבטוחים כי יבואו להצביע, מגדיל וקנין את אחוז המצביעים עבורו והתוצאה עומדת על 52 אחוז לוקנין מול 31 אחוז בלבד לשמעוני.

בשאלה הפתוחה "מי לדעתך יהיה ראש העיר הבא של אשקלון?" הפער גדל אף יותר ובני וקנין זוכה ל-47 אחוז לעומת שמעוני שייאלץ על פי הסקר להסתפק ב – 19 אחוז בלבד. גם בקרב אלו שעדיין לא החליטו, בחלופה הזוגית אחוז גבוה יותר סבור שבני וקנין ייבחר (28 אחוז) לעומת שמעוני (5 אחוז).

ממטה הבחירות של בני וקנין נמסר: "אנו בחרנו להעביר את המסמכים המקוריים משתי סיבות. האחת על מנת לשים קץ לשמועות ולפרסומים הכוזבים והשנייה על מנת להתוות דרך חדשה בקרב המתמודדים בבחירות המוניציפאליות הקרובות – אם הנך מעוניין בפרסומם של ממצאי סקר כלשהו, העבר לתקשורת את הסקר עצמו ולא את פרשנותך לממצאים".

יש לציין שבסקר דומה עם אותם שאלות עם אותו מכון שנערך בעיתון סקופ בחודש מאי השנה התוצאות היראו בדיוק ההפך איתמר שמעוני 48% ובני וקנין 41%.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה