סופיה ביילין מצטרפת לקואליציהעל פי המסתמן, אמורים לחתום הערב או עד סוף השבוע, צוות המשא ומתן של ראש העיר הנכנס, על הסכם  בוא היא

על פי המסתמן, אמורים לחתום הערב או עד סוף השבוע, צוות המשא ומתן של ראש העיר הנכנס, על הסכם  בוא היא תקבל את תיק הרווחה

סגנית ראש העיר בקדנציה הקודמת, סופי ביילין שהייתה סגנית בשכר וממונה על תיק הרווחה, הגיעה  להבנות עם צוות המשא ומתן של ראש העיר הנבחר בראשותו של, חיים סופר, האדם שכנראה

סופה בייליןיהיה גם מנכ"ל העירייה, אם יעבור את הוועדה שאמורה לאשר אותו על פי כישוריו. ביילין למעשה גוזרת את גורל האופוזיציה שתישאר  עם 7 מנדטים בלבד, מה שיקשה על האופוזיציה לארגן ישיבות מועצה שלא מן המניין הדורשות לפחות שליש מחברי המועצה.

אולם יש סיכוי גבוה ביותר שגם סיעת ש"ס וסיעת הצעירים, יכנסו לקואליציה, הדבר תלוי באיזה תפקידים הם יהיו בקואליציה. יושב ראש רשימת ש"ס, הרב יעקב אביטן, ידרוש את תיק החינוך המורחב ואיתן קסנטיני, שעומד בראש רשימת "דור העתיד" יצטרך לקבל תפקיד לא פחות מאלה שקיבלו הרשימות שהביאו שני מנדטים. מי שכמעט בוודאות לא יכנס לקואליציה יהיה ראש העיר הקודם.

סופיה ביילין אמרה בתגובה שאכן בכוונתה להיכנס לקואליציה ולהשתלב בעשייה שהחלה בקדנציה הקודמת כמחזיקת תיק הרווחה. "אני מספיק חזקה ואף אחד לא יכול לקחת ממני את הקולות הרבים שהבאתי, לא כמו רשימות אחרות שמפלגות היו אחריהן"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה