"דור העתיד" הודיעו על תמיכה בבני וקנין לראשות העיראיתן קסנטיני, יו"ר סיעת "דור העתיד" ומנהיג הצעירים באשקלון חתם על הסכם קואליציוני עם ראש העיר המכהן

איתן קסנטיני, יו"ר סיעת "דור העתיד" ומנהיג הצעירים באשקלון חתם על הסכם קואליציוני עם ראש העיר המכהן בני וקנין .

קסנטיני: "בני וקנין התחייב לדרישות הצעירים באשקלון . אנחנו התחייבנו שנקבע מי יהיה ראש העיר הבא וכך נעשה , בני וקנין יהיה ראש העיר הבא."

ביום שני, השבוע, לאחר משא ומתן ארוך על מכלול האינטרסים של צעירי העיר, חתם איתן קסנטיני, יו"ר סיעת "דור העתיד" על הסכם הבנות עם ראש העיר מר בני וקנין.

איתן קסנטיני ופמלייתובמסגרת ההסכם התחייב ראש העיר לתכנית "100 הימים" של הסיעה, תכנית המדברת על השגת מכלול האינטרסים של הצעירים בעיר אשקלון : חיזוק והעצמת העסקים הקטנים והבינוניים כמנוע תעסוקה קיים  ,  קידום ענפי הספורט השונים ובעיקר הקמת פארק מוטורי ענק ובניית חוף גולשים ייעודי , קידום האינטרסים של הסטודנטים, קידום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, חיזוק וטיפול בבני הנוער, הפרחת חיי התרבות והלילה בעיר, סיוע לזוגות צעירים בנושא דיור והנגשת מוסדות העירייה .

בנוסף התחייב וקנין, במסגרת הסכם ההבנות, על צירוף עוד ועוד צעירים לעשייה ועל שילוב של נציגי "דור העתיד" כחלק משמעותי בתכנון והקמת פארק ההיי-טק שעתיד לקום בכניסה הצפונית לעיר.

"חתמנו אך ורק על בסיס התחייבותו המלאה של בני למצע הסיעה . נושא הספורט, החינוך, הנוער, הסטודנטים והעסקים הקטנים ובינוניים הם מטרת העל שלנו  - וכפי שהתחייבנו לבוחרנו ללכת אך ורק עם ראש עיר אשר ישים בראש סדר העדיפויות את האינטרס הצעיר." מציין איתן.

איתן קסנטיני מוסיף ומציין: "בני וקנין הוא ראש העיר הטוב ביותר עבור צעירי אשקלון הוא הוכיח זאת בצורה מעשית בקדנציה החולפת. אנו קבוצה שמאמינה לבני וקנין, הוא הוכיח שפיו וליבו שווים לגבי התחייבויותיו המדברות על בניית דור העתיד של הנהגת העיר. כך הוא מבטיח וכך הוא מקיים כבר קדנציה שלמה. האינטרס הצעיר תמיד לנגד עיניו ואני שמח מאוד על ההגעה להסכם המשותף."

"חתימת ההסכם בשלב כה מוקדם זוהי הצבעת אמון בי, בסיעת דור העתיד ובמחויבות של ראש העיר לצעירים , ואנחנו מאמינים בו "

מקורב לאיתן מוסר: "למרות קרבתו ונאמנותו לבני, איתן לא מיהר לסגור אתו, ניהלנו שיחות עם כלל המועמדים והסיעה סגרה עמו לאחר מו"מ קשה וקשוח ולאחר הגעה להבנה כמעט על כל סעיפי ההסכם אשר יבטיחו קדנציה של עשייה צעירה רחבה ופורייה למען הצעירים בעיר והציבור בכלל "

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה