רשימת הליכוד בראשות שבתאי צור החליטה לתמוך בבני וקנין לראשות העיר לאחר שלפני חמש שנים הופר ההסכם בין שבתאי צור לבני וקנין כאשר וקנין סירב לקיים את ההבטחה למנות את

 לאחר שלפני חמש שנים הופר ההסכם בין שבתאי צור לבני וקנין כאשר וקנין סירב לקיים את ההבטחה למנות את שבתאי נציג הליכוד  לסגנו נחתם אמש (ג) הסכם בין שבתאי צור לבני וקנין אשר מביע תמיכתו ותמיכת סיעת הליכוד  בבני וקנין לראשות העיר, כנראה התמורה הוא תפקיד סגן ראש עיר. שבתאי צור "הפעם לא יסדרו אותי"

כשנותרו רק 41 יום לבחירות לראשות העיר, קיבלה סיעת הליכוד באשקלון בראשות שבתאי צור את ההחלטה המשמעותית ביותר. סקר שערך "הליכוד" בעיר אשקלון הביא את סיעת הליכוד באשקלון לבחור את הבחירה הטבעית: בני וקנין.

בסקר נמצא כי וקנין הוא המועמד המוביל מבין יתר המועמדים האחרים הרצים לראשות העיר, ובשל היותו חבר ליכוד בעל הסיכויים הטובים ביותר החליטה ועדת

[caption id="attachment_29720" align="alignright" width="300"]שבתאי צור "בטוח  שהפעם יעמדו בהסכמים" שבתאי צור "בטוח שהפעם יעמדו בהסכמים"[/caption]

ההיגוי של הליכוד לתמוך בו לראשות העיר, ואף הוציאה על כך מכתב תמיכה. בתוך כך, היום נחתם הסכם בין הצדדים שהביא לידי ביטוי את אימוץ המצע של סיעת הליכוד על ידי וקנין, שהתחייב ש"הליכוד" בראשות שבתאי צור ו"אשקלון בתנופה" בראשות בני וקנין ישתפו פעולה בהנהגת העיר. צור ווקנין החליטו שעשייה משותפת של שניהם תוביל לעיר מפותחת יותר, משגשגת יותר, ומתקדמת הרבה יותר.

היום כאמור נפגשו הסיעות והובטח לווקנין כי יקבל את תמיכת סיעת הליכוד כמועמד לראשות העיר. לאחר שהגיעו הסיעות להבנה כי הדבר הטוב ביותר לעיר הוא הסכם קואליציוני שיבטיח ייצוג הולם בהנהגה המקומית לסיעת הליכוד, לחצו נציגי הסיעות ידיים, ובכך יצאו לדרך חדשה שתוביל לעשייה משותפת למען העיר.

שבתאי ציין לאחר חתימת ההסכם כי "ההתחברות שלנו עם בני וקנין היא הטבעית ביותר לאור היותו המועמד לראשות העיר מטעם הליכוד ולאור כך שהוא ראש עיר מוצלח שתפקד בחמש השנים האחרונות לשביעות רצונם של התושבים, ופיתח את העיר באופן יוצא מן הכלל", אמר צור והוסיף "אני נותן בו את כל תמיכתי ואמונתי כי הוא יהיה זה שיוביל את אשקלון בחוכמה ובתבונה, כפי שעשה עד היום. אין מתאים ממנו לתפקיד ראש העיר של אשקלון, וזו הסיבה שאני נותן לו את תמיכתי.  אני בטוח שיחד ובשיתוף פעולה מלא ננהיג את העיר בהצלחה בחמש השנים הבאות".

ראש העיר בני וקנין  הוסיף "אני שמח מאוד שסיעת הליכוד בראשותו של מר  שבתאי צור וחברים  בסיעה מר מישל  בוסקילה וחיים כהן יהיו חלק מהעשייה העירונית והם מהווים כוח משמעותי לניצחון בבחירות הקרובות. כמו כן מאחורי שיתוף הפעולה בין הליכוד לביני עומדים ראש הממשלה בנימין נתניהו שברך על המהלך וכן שרים בליכוד".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה