אבי עייש: אני רץ עד הסוף לקומה הרביעיתכאשר יותר ויותר מתבררת רשימת המועמדים לראשות העירייה, עולה גם שאלת החיבורים האפשריים והקואליציות

כאשר יותר ויותר מתבררת רשימת המועמדים לראשות העירייה, עולה גם שאלת החיבורים האפשריים והקואליציות ליצירת גושי התמודדות ובשאיפה לצמצם אותם ליריבות של אחד על אחד, על מנת לחסוך מהתושבים שני סיבובים לראשות העיר.

כך למשל מחנהו של שמעוני מפיץ שאבי עייש ככל הנראה יחבור אליו על מנת להביס את וקנין במכה אחת מתוך ההנחה שעייש היה יריבו האולטימטיבי ולנוכח שאיפתו לשינוי אמיתי. מנגד, מחנהו של וקנין מפיץ שהשתתפותו של אבי עייש במערוץ נועדה לבלום את שמעוני ולאפשר לוקנין לשמור על השלטון קדנציה נוספת. במקום לעסוק בניחושים, פנינו לעייש לקבל הבהרה וכך הוא השיב;
[caption id="attachment_22940" align="alignright" width="358"]אבי עייש - רץ לבד אבי עייש - רץ לבד[/caption] שיהיה ברור לכל כי ב - 2013 אני בא כדי לשנות! אשקלון זקוקה לשינוי אמיתי! בניגוד לשמועות שמפיצים המקורבים של יריביי, אין לי כל כוונה לחבור למועמד זה או אחר. יריביי לחוצים. כל אחד מהם יודע שהוא לא מנצח בבחירות הללו לבדו. המטרה שלהם לפגוע בסיכויי להבחר. כל יום המחנה שלנו מתעצם ומאות מצטרפים מידי יום! למען הסר ספק, אבי עייש ראש העיר הבא של אשקלון!״.
עו״ד עייש לא מכחיש כי היו לו שיחות עם כל המועמדים וכי כולם, בלי יוצא מהכלל, אם באופן ישר או עקיף, עשו מאמץ לקיים איתו שותפות למען מטרה אחת. האחד מושך לשותפות לשם ביצוע שינוי והשני מושך לשותפות כדי ״להציל״ את העיר מיריבו.
מה שנותר לנו, הוא להמתין ליום ה 16/9/13 הוא מועד הגשת הרשימות. אך טוב לזכור שעייש אף פעם לא אכזב ותמיד הוא רץ עד הסוף. אין שום סיבה שלא יקיים דברתו גם הפעם. הוא נחוש, הוא מאמין והוא מצוייד בכלים מקצועיים בתחום השיווק, וככל הנראה עוד לא אמר את המילה האחרונה בעניין זה ועוד צפויים לנו גימיקים ותרגילי שיווק מלומדים.
באשר לשאלה שלנו ביחס לשאר המועמדות, לאה מלול וריקי שי, השיב עייש שאין לו מושג אם גם הן מחוזרות על ידי האחרים. הוא שוחח גם עימן וככלל הוא מצוי בקשרי שיחה עם כולם. ״ אינני עוסק לגופו של אדם אלא לגופו של עניין״ הוא מבקש להדגיש בקשר לכך.
הוא מוסיף;״ ראוי לזכור שהתנהגות הפעילים איננה טובה ועל המועמדים לקחת מלוא האחריות על כך. שלטים מטעמי שהוצבו אתמול בלילה הוסרו ממקומם בתוך פחות משעה. לי ברור איזה צד פועל לדכא את קיומי ואומר לעניין זה. רק שברור כי ראש העירייה המכהן היה שמח לראות אותי בשלטי החוצות, כי לשיטתו אין בעיה שחלק משונאיו יעברו אלי ובלבד שלא יהיה מצב שכולם יתרכזו אצל אחד״.
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה