עו"ד אבי קריסי, ראש רשימת 'עיר אחת': "החלטנו לתמוך באיתמר שמעוני לראשות עיריית אשקלון"שמעוני: "מודה על האמון שניתן בי ומבטיח לפעול לקידום השכבות החלשות בעיר" - עו"ד קריסי: "מצאנו שנוכל

שמעוני: "מודה על האמון שניתן בי ומבטיח לפעול לקידום השכבות החלשות בעיר" - עו"ד קריסי: "מצאנו שנוכל להשיג יחד את המטרות המשותפות לנו"

עו"ד אבי קריסי, העומד בראש רשימת 'עיר אחת', הודיע ביום ב' השבוע כי רשימתו החליטה לתמוך באיתמר שמעוני לראשות העיר אשקלון.

קריסי, ששימש בעבר כחבר מועצה, הוא בעל משרד עצמאי לעריכת דין, בן 45 , נשוי ואב לשלושה ילדים, שירת בצה"ל בגדוד 890 של חטיבת הצנחנים, ובין היתר היה סגן מפקד קורס קצינים של חיל הקשר . הוא החליט להתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר במטרה לקדם את האוכלוסייה החלשה באשקלון, ולשנות סדרי עדיפויות בעירייה, בעיקר בתחום החינוך.

כריסיקריסי הכריז כי בכוונתו לקדם את נושא החינוך בעיר ולהקדיש לו משאבים רבים יותר, הדבר משתלב היטב עם תוכנית החינוך שהגה איתמר שמעוני, לפיה יפעל, בין היתר, להגדיל משמעותית את תקציב החינוך באשקלון ולהציב את הנושא בראש סדר העדיפויות של העירייה בראשותו.

אבי קריסי: "מצאנו שתפיסת העולם שלנו די דומה, בשל החשיבות שאיתמר מעניק לנושא של החינוך והטיפול בשכבות החלשות. אלו דברים שאנו מאמינים בהם בכל ליבנו ובמהלך שיחות רבות שקיימנו עם איתמר מצאנו שנוכל להשיג את המטרות הללו בכוחות משותפים".

שמעוני הודה לקריסי על תמיכתו: "זה היה אך מתבקש כי נפעל יחד לקדם אינטרסים משותפים למען תושבי אשקלון. גם אני מאמין שהגיעה העת לחזק את השכבות החלשות באשקלון ולהציב את החינוך בראש סדר העדיפויות בעיר. הדבר משתלב היטב עם חזונו של קריסי וחבריו לתנועה. אני משוכנע כי אבי יביא איתו כוח משמעותי למועצת העיר, שבעזרתו נוכל לקדם נושאים שהנהגת העירייה הנוכחית מתעלמת מהם. יש בעיות קשות, בעיקר בשכונות הוותיקות באשקלון, גם מערכת החינוך אינה מקור לגאווה בעיר, ואת זה אנחנו מתכוונים לשנות".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה