80 אלף שקלים לארבעה ימים במלון הנסיכה באילתראש העיר, מנע את יציאת שניים מעובדי החברה הכלכלית, סמנכ"ל הנדסה וחשב החברה, למרות שהשניים קשורים

ראש העיר, מנע את יציאת שניים מעובדי החברה הכלכלית, סמנכ"ל הנדסה וחשב החברה, למרות שהשניים קשורים ישירות בכנס, בגלל עלות חריגה שהתכוונו להוציא על שהות של ארבעה ימים במלון בעיר הדרומית. ראש העיר עצמו יוצא מחר לכנס ליום אחד

כנס נדל"ן המתקיים השבוע במלון באילת, היה אמור להביא אליו את העובדים המקצועיים של החברה הכלכלית באשקלון, ראש העיר שניסה לבטל את ההזמנה של המלון לא הצליח, לאחר שהתברר כי לא ניתן לבטל את ההזמנה.  ראש העיר הורה להעביר את החדרים, שהוזמנו לשניים מעובדי החברה, למתנדבים מ'סיירת הורים'.

הכנס באילת, הוא כנס מקצועי שנערך על ידי מרכז הבניה הישראלי והנושאים בו אמורים להיות קשורים לשינויים שחלו בעולם הנדל"ן. החברה הכלכלית לאשקלון, תוכל להציג במקום דוכנים מטעמה, לקבל שני עמודי פרסום ופרופיל בספר הוועידה, כמו כן, ראש העיר ומנכ"ל החברה הכלכלית יוכלו  לשאת דברים בפני באי הוועידה, רובם המכריע עוסקים בענף הנדל"ן. בוועידה אמור להתקיים גם פאנל מיתוג העיר אשקלון, במהלכו תתקיים תחרות בין ארבעה משרדי פרסום מובילים למיתוג העיר. בכנס נמצאים בנוסף למנכ"ל החברה הכלכלית, גלעד אורן, גם היועצת המשפטית של החברה ומנהלת לשכת המנכ"ל.

[caption id="attachment_10280" align="alignleft" width="150"]גלעד אורן - מנכ"ל החכ"ל גלעד אורן - מנכ"ל החכ"ל[/caption]

על אף העובדה שמדובר בוועידה מקצועית לעוסקים בענף הנדל"ן, ראש עיריית אשקלון, ראה בוועידה יציאה לנופש לכל דבר, לאחר שהתברר לו כי המשתתפים ייהנו מאירוח משך ארבעה לילות במלון חמישה כוכבים על בסיס פנסיון מלא, עם הופעות של אמנים מהשורה הראשונה בישראל, ביניהן הופעה של שירי מימון ושמעון בוסקילה, יהודה פוליקר, לצד מסיבות חוף, ארוחות ערב חגיגיות ועוד.

[caption id="attachment_31070" align="alignleft" width="150"]שמעוני 2 ראש העיר יוצא לכנס באילת[/caption]

"במקום שיש אפשרות למנוע בזבוז כספי ציבור, אעשה את זה בכל מחיר. במקום שבו הדבר כבר בלתי נמנע, אעשה כל שניתן כדי לצמצם את מימדי הנזק", אמר ראש העיר "השבוע התברר לי שהחברה הכלכלית לאשקלון, תחת הנהגת השלטון הקודם, ביקשה להוציא משלחת של לא פחות משמונה עובדים לארבעה לילות במלון חמישה כוכבים באילת, במסגרת ועידת נדל"ן הצפויה להתקיים שם השבוע, בעלות של כ-100 אלף שקלים. עשיתי השבוע כל מה שרק ניתן כדי לבטל את האירוע ולהשיב לעירייה חזרה את הכספים הללו, אך זה היה כבר מאוחר מידי. לא ניתן היה לבטל את החדרים ולא להשיב את הכסף".

"הוריתי לעובדי החברה הכלכלית שהבטיחו לעצמם חדרים שם, שלא לצאת לאירוע, ובשל העובדה שלא ניתן לבטל את הזמנת החדרים, ביקשתי לשריין חמישה חדרים מאלה שהוזמנו עבור הורים המתנדבים ב'סיירת ההורים' העירונית. זה בהחלט מגיע להם עבור הפעילות החשובה שהם עושים בעיר מידי יום ולילה עבור הילדים ובני הנוער שלנו. באשר אליי, החלטתי לצאת לוועידה בהרכב מצומצם. אין לי שום סיבה לשהות שם ארבעה לילות. אסע ללילה אחד, אייצג את אשקלון בכבוד, ולמחרת נחזור הביתה. המסר שאני מבקש להעביר לכל הנוגעים בדבר הוא שכספי הציבור באשקלון אינם עוד הפקר".

   
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה