לחוצים על השקל: מכתב "התראה אחרונה" על שקל אחד לזוג שנפטרחבר מועצת העיר לשעבר ויושב ההסתדרות באשקלון  אורי אליאב ז"ל שנפטר לפני 20 שנה יש כנראה סיבה להרגיש

חבר מועצת העיר לשעבר ויושב ההסתדרות באשקלון  אורי אליאב ז"ל שנפטר לפני 20 שנה יש כנראה סיבה להרגיש לא נוח בבית עולמו  בנוסף  ליוזמה של משרד האוצר להטיל ארנונה על קברים  קיבלו בני הזוג  מכתב התראה אחרונה לפני נקיטת הליכים מעורך דין "לנדאו - יהודיין"  המייצג את  עיריית אשקלון הדורש ממנו ומאשתו יוספנה ז"ל שנפטרה לפני שנה  את הסכום האסטרונומי  1 שקל בנוסף ל-25 ש"ח דמי טיפול עורך דין, מעיריית אשקלון בתגובה מדובר בטעות.

כאשר קיבל רוני אליאב

את המכתב הרשום בדואר על שמם שם הוריו הוא לא תיאר לעצמו שהוא יאלץ לקבל מכתב מעורך דין על חוב ועוד על שקל אחד מעיריית אשקלון . " על שקל אחד שולחים מכתב התראה אחרונה מעורך דין בתוספת של 25 שקלים דמי טיפול זה כבר מוגזם, כל אדם בר דעת היה מרגיש רע לקבל מכתב התראה מעורך דין עבור שקל מה שעוד שמדובר על הורים שהלכו לבית עולמם, הייתי מצפה לקצת יותר רגישות". מעיריית אשקלון מסרו בתגובה: מדובר בטעות בהדפסת סכום החיוב ועל כך יש להצטער. עו"ד לנדאו הודיע  למחלקה כבר לפני כחודש כי בטעות יצאו כ-6 התראות עם סכומים שגויים. בינתיים יצאו התראות מתוקנות לחייבים. במקרה זה לחייב ישנו חוב ע"ס 1,804 ₪ עבור ארנונה לשנים 2012-2013.  הודעות על החוב נשלחות אחת לחודשיים אך לא משולמות. הנכס רשום ע"ש אליאב אורי ויוספינה ולא בוצעה בנכס זה כל החלפת מחזיקים ולכן החיוב מוסיף להירשם על שמם גם אם נפטרו.

התראה אחרונה

 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה