סניף 'רמי לוי' ייפתח באשקלון בתוך כחודשייםבפגישה שהתקיימה השבוע הוצגו הצרכים המיידים לקראת פתיחת הסניף החדש. ראש העיר, איתמר שמעוני: "המטרה היא להוריד את יוקר המחיה של התושבים ואנו מברכים את 'רמי לוי' הידוע כמי שמוכר במחירים הוגנים ומייצר תחרות בשוק"

 היום (18.1) התקיימה פגישת ראש העיר, איתמר שמעוני, עם איש העסקים והיזם, רמי לוי לקראת פתיחתו של סניף אשקלון ברשת 'רמי לוי - שיווק השקמה'. עוד השתתפו מנכ"ל העירייה, חיים סופר, ממלא מקום ראש בעיר, תומר גלאם, המשנה לראש העיר, יורם שפר, מהנדס העירייה, דוד ירון ואנשי מינהל ההנדסה.

בפגישה הציג ראש העיר את הרפורמה החדשה שנעשתה במינהל ההנדסה במטרה להסיר חסמים בפני יזמים שרוצים להשקיע בעיר. כמו כן הועלו בעיות וצרכים מידיים לקראת פתיחת הסניף החדש של החברה באשקלון, ביניהם הצורך בהוספת קווי תחבורה ציבוריים שיגיעו למתחם העתידי, הסדרי חניה במקום ועוד. המתחם צפוי להיפתח בעוד כחודשיים ויועסקו בו בתחילה כ-180 עובדים.

היזם ואיש העסקים, רמי לוי: "אני מברך על השינוי בגישה בעיריית אשקלון ורואה שינוי משמעותי בהתנהלות בזכות ראש העיר הנוכחי. אם לדבר בכנות, לא התכוונתי להגיע להשקיע בעיר בגלל הביורוקרטיה ומכיוון שתהליכים שהחלו לפני שנים לא הבשילו. כיום, כיזם, אני מאמין שאם ייפתחו בפנינו דלתות, על פי חוק, אנו נוכל לשתף פעולה ולהביא לעיר פרוייקטים גדולים, שיטיבו עם התושבים. כשזה יקרה אשקלון תוכל להוות דוגמה לעיריות אחרות בארץ ומבחינתי זה ידרבן אותי להשקיע עוד".

בהתייחסו למיקום העתידי של המתחם בבעלותו אמר לוי: "החלטתי לפתוח בצד הדרומי של העיר בעוד שכולם רצו להשקיע רק בחלקה הצפוני, כי רציתי להפריח את המקום הזה. אני מאמין שבזמן הקרוב הוא יהפוך למרכזי וימשוך יזמים נוספים".                  

 ראש העיר, איתמר שמעוני: "המטרה שלי היא להוריד את יוקר המחיה של התושבים ו'רמי לוי' ידוע כמי שמוכר במחירים הוגנים ומייצר תחרות בשוק. הרפורמה שאנו מקדמים במינהל ההנדסה נועדה להקל על יזמים ולאפשר להם להשקיע בעיר ביתר קלות. שמחתי לשמוע על

ההחלטה להתמקם באשקלון, ועל כך שעלה בידינו להסיר את כל החסמים שמנעו עד כה את פתיחת הסניף החדש".

בסיום הפגישה הוחלט להקים ועדה משותפת לעיריית אשקלון ונציגי 'רמי לוי' בכדי ללוות את התהליך עד לפתיחתו וגם אחריו. פגישת עבודה נוספת נקבעה לקראת הפתיחה החגיגית של המתחם לקבלת עדכונים על הנעשה.   

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה