"תגובת העירייה משקפת את מדיניות "עצימת העיניים"אפרת אדרי, תוקפת את תגובת העירייה בחריפות "מעולם לא הוצעה לנו האפשרות לארוחה חמה" היא אומרת. היו עוד תגובות של הורים לכתבה

בעקבות הכתבה על המנהלת של בית הספר "כרמים" שאינה מאשרת הכנסת ארוחות חמות לכיתות לילדים הנמצאים בצהרון, הגיבה העירייה אולם לטענת ההורים אין בתגובה שמץ של אמת.
אפרת אדרי:
"תגובת העירייה משקפת את מדיניות "עצימת העיניים" , הרי שהכריכים המוגשים בבית הספר רחוקים מלהיות מוגדרים כ"כריכי בריאות" ההורים נאלצו עם דגש על המילה נ א ל צ ו לרשום את ילדיהם לצהרון בבית הספר למרות קביעתה הנחרצת של מנהלת בית הספר שמסרבת בתוקף להגשת ארוחה חמה לילדים למרות דרישת ההורים . חוסר שביעות רצון ההורים נובע מהכריכים המוגשים לילדים כאשר מלחתחילה כלל לא הוצעה לנו ההורים כל אפשרות בחירה !!! כך שתגובת העירייה הינה מסולפת ואינה נכונה . מעולם לא הוצעה לנו האפשרות לארוחה חמה לילדינו".
מירב טיאנו נתן:

 
מירב טאינו נתן
התגובה של עיריית אשקלון מקוממת ושקרית. להורים לא ניתנה שום אופצית בחירה לגבי הצהרון והארוחות שיגישו בצהרון. הנהלת בית הספר הציבה לנו עובדה מרה שזה מה שיש. ואף לחלק מההורים נאמר מפורשות שמי שרוצה ארוחה חמה יכול לרשום את ילדו לצהרון פרטי וזה מה שהרבה הורים עשו לצערי. להגיד שהורים בחרו לרשום למרות הארוחות הלא חמות את הילדים לצהרון זה נכון אולם זה נעשה בגדר אונס ובהעדר אופציות אחרות.
היום אמורה להגיע לגן מטעם העירייה, דניאלה כהן, לבדוק את תלונות ההורים.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה