בשורה התחתונה: החליטו לא להחליט ולהמתיןישיבת הורי התלמידים בבית הספר "כרמים", התקיימה בשעות הצהרים. לפגישה עם המנהלת, גלי פאר, הגיעו נציגת העירייה, דניאלה כהן והורי התלמידים יחד עם אפרת אדרי. תגובת העירייה: "בסופו של דבר יגיעו ההורים יחד להחלטה שתהיה מקובלת על כולם"

" אנחנו מחכים להחלטה ולא נחכה עם זה הרבה זמן" אומרת נציגת ההורים, אפרת אדרי, אחרי הפגישה עם נציגי העירייה ומנהלת בית הספר, גלי פאר.
מסתמן שיש רצון להכניס ארוחות חמות וכך נאמר להורים. בשלב הזה, ימתינו ההורים עד ליום שני הבא ואם לא ימצא פיתרון הם יפנו לגורמים אחרים ובין  הייתר גם למשרד החינוך.

תגובת עיריית אשקלון: 

מבדיקה שערכנו מול מנהלת בית הספר נמסר כי הבחירה להגיש כריכי בריאות, ירקות ופירות במקום מנות אוכל חם, נובעת מחוסר שביעות רצון של הורים וילדים רבים מאותן מנות.

 יחד עם זה, בפגישה שהתקיימה בין הורי בית הספר לדניאלה כהן, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי במינהל החינוך, הוחלט לפתוח בתהליך בדיקת צורכי בית הספר, שבסופו יגיעו יחד להחלטה שתהיה מקובלת על כולם.

 כמו כן, לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה בונה העירייה דגם הפעלה לצהרון שיחייב את כל מוסדות החינוך ולשם כך תצא במכרז לאספקת שירותי הזנה איכותיים ומזינים לכלל המוסדות.

צילום: אדי ישראל
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה