התחזתה לבעלת רישיון נהיגה ונעצרהבדיקה שגרתית של שוטר תנועה ממשטרת אשקלון לרכב בעת נסיעה הביאה למעצרה של נהגת תושבת אשקלון שנהגה ללא רישיון נהיגה כלל. הנהגת התחזתה בפני שוטר התנועה כגיסתה בעלת הרישיון. במהלך החקירה התברר כי דוחות תנועה שהוגשו כנגד הנהגת הועברו ככפל קנס לנהגת האמתית אליה התחזתה לאחר שזו לא שילמה את הדוחות

 היום ( א' ) בשעות הבוקר הבחין רס"מ צבי בלקינד ברכב נוסע ברח' שד' ירושלים באשקלון. בבדיקה שערך ללוחית הרישוי של הרכב התברר כי הרכב ללא טסט משנת 2011.

הרכב נעצר לבדיקה אז הבחין השוטר בנהגת ובילד במושב הנוסע לצד הנהגת. הנהגת התבקשה ע"י השוטר להציג רישיון נהיגה ורישיונות רכב אולם טענה כי אלה נשכחו בבית.

הנהגת מסרה לשוטר את "שמה" ואת מספר תעודת זהות בע"פ וטענה בפניו כי היא מתגוררת בקריית מלאכי. עוד טענה כי הרכב שייך לגיסתה תושבת היישוב בית שקמה. בבדיקה שערך לפרטי בעלת הרכב הופתע השוטר לגלות את התמונה של הנהגת שנמצאה לפניו.

עוד התברר כי הנהגת המתחזה מעולם לא הוציאה רישיון נהיגה ואף הוגשו נגדה דוחות תנועה שלא שולמו ובשל כך נשלחו ככפל קנס אל הנהגת האמתית.

הנהגת המתחזה, תושבת אשקלון בת 37 עוכבה לחקירה בפני החוקר רס"ר דוד אלסרי בחשד להתחזות לאדם אחר, נהיגה ללא רישיון נהיגה וללא ביטוח ורישיון רכב ( טסט ) בתוקף. בחקירתה הודתה הנהגת במיוחס לה וטענה כי עשתה טעות נוראה ולקחה את החוק לידיים זו לא הפעם הראשונה. בתום חקירתה שוחררה בתנאים מגבילים. בנוסף ערך ר' משרד התנועה בתחנת אשקלון פקד סהר שאול שימוע לנהגת לאחריו השבית הקצין את רכבה לתקופה של 30 ימים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה