אקדח בדרך הביתהשני רעולי פנים שהבחינו בניידת משטרה נכנסת לאיזור בו שהו, נמלטו מצהמקום תוך כדי זריקת חפץ לעבר השיחים שהיו שם. במקום נמצא אקדח

 "מיד שנכנסו אל הרחוב בו אני מתגורר הבחנתי בשני חשודים רעולי פנים וכפפות על ידיהם. משהבחינו בניידת המשטרה החלו להימלט ואחד מהם השליך דבר מה לעבר השיחים. חשבנו כי מדובר בפורצים ושני השוטרים שהיו עימי החלו לרדוף אחר החשודים ואילו אני איתרתי בין השיחים אקדח טעון בכדורים ועם כדור בקנה" כך תיאר ק' השיטור והקהילה במשטרת אשקלון רפ"ק ליאור מצרפי את האירוע שנקלע אליו יחד עם שוטרי הסיור של משטרת אשקלון במהלך נסיעה שגרתית בתום יום עבודה לביתו. בתום מרדף קצר עצרו השוטרים תושב העיר בחשד להחזקת האקדח. מעצרו הוארך עד ג'.

האקדח והכפפות שנתפסו אצל אחד החשודים

בתאריך 9.2.15 בשעת ערב הסיעו שוטרי הסיור של משטרת אשקלון איליה שוחט ואברהם ביאדגלין את קצין השיטור והקהילה של התחנה רפ"ק ליאור מצרפי לביתו ברח' נחניאלי בעיר. מיד שנכנסו למשעול הרחוב הבחינו בשני חשודים רעולי פנים וכפפות לידיהם. השניים שהבחינו בניידת המשטרה פתחו בבריחה במהלכה השליך אחד מהם דבר מה לעבר השיחים בגינת הרחוב. השוטרים חשוב כי מדובר בפורצים ופתחו במרדף אחר השניים. במקביל איתר רפ"ק מצרפי בין השיחים אקדח טעון במחסנית כדורים. לאחר מרדף קצר נלכד אחד החשודים כשהוא לבוש קפוצ'ון ועוטה כפפות לידיו מסתתר בין שני כלי רכב חונים. חשוד שני נמלט על גבי קטנוע שהמתין לו ברחוב סמוך. החשוד, תושב אשקלון כבן 24 נעצר והובא לחקירה בפני החוקר רס"מ יניב חמו בחשד להחזקת אמל"ח וקשירת קשר לביצוע פשע. האקדח נתפס בידי השוטרים אז התברר כי היה מוכן לשימוש ועם כדור בקנה. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרו של החשוד עד ליום ג'. תיק החקירה מלווה ע"י פרקליטות מחוז דרום באמצעות עו"ד הילה דרימר. החקירה נמשכת.

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה