אשה מאשדוד נרצחה על ידי תושב אשקלוןהשניים קיימו יחסי מין בדירתה, אולם משסירבה להמשיך פרץ בינהם ויכוח

בתום חקירה מאומצת של משטרת אשדוד במרחב לכיש, אתמול הוגד כתב אישום כנגד החשוד ברצח אישה בדירתה לפני כחודשיים. "חקירת המקרה הופקדה בידי צוות חקירה מיומן ועתיר ניסיון שפעל בתקופה האחרונה ללא לאות בכדי להגיע לחקר האמת באשר לנסיבות שהובילו לרצח ולזהות הרוצח. חקירה איכותית זו הובילה למעצר החשוד במעשה הנתעב ובסיומה של החקירה להעמדתו לדין. נבוא חשבון עם כל מי שיעבור על החוק בדגש על הפשיעה חמורה״. כך אמר היום מפקד משטרת מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי

זירת הרצחבתאריך 28.02.2015 בשעות הלילה, התקבל דיווח במוקד המשטרה על אישה בת 37, שנמצאה בדירה ברח' נתן אלבז בעיר אשדוד ללא רוח חיים. כוחות משטרה גדולים בפיקודו של מפקד תחנת משטרת אשדוד סנ"צ נועם שקל הגיעו לזירה. שם הם זיהו את האישה מוטלת על רצפת הדירה ללא רוח חיים ועל גופה סימני אלימות. צוותי מד"א קבעו את מותה, ובמקביל צוותי מז"פ ממשטרת מרחב לכיש החלו במלאכת איסוף הראיות בזירה.  עוד באותו הלילה מפקד משטרת מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי הפקיד את חקירת מקרה הרצח על צוות חקירה מיוחד של חוקרי מחלק התשאול ממשטרת אשדוד בפיקודו של פקד זאב רובינשטיין .

גופת האישה נמצאה ע"י המעסיק שלה ובנה, אשר דיווחו על כך למשטרה, וזאת לאחר שחיפשו אותה כיוון שלא הופיעה לעבודה במשך מספר ימים.  בתום גביית העדויות ועם התהוותה של החקירה, צוות החוקרים ממשטרת אשדוד חשף את זהותו של החשוד במעשה הנתעב, זאת גם באמצעות ראיות פורנזיות שנמצאו בזירה. בתאריך 11.03.2015 נעצר החשוד, תושב אשקלון בן 28, בדירתו באשקלון ע"י בלשי משטרת אשדוד. יום לאחר מעצרו הוא הודה במעשה ושיחזר בפני חוקרי המשטרה את מעשיו.

כעולה מהחקירה מהשחזור ומכתב האישום, החשוד הגיע לביתה של האישה בתאריך 25.02.2015 בשעות הלילה. לאחר שבילו את הלילה יחדיו, החל ויכוח בין השניים על רקע סירובה לקיים עמו יחסי מין בשעות הבוקר המוקדמות. לטענת החשוד, לאחר שאמרה לו כי היא הדביקה אותו במחלה הוויכוח ביניהם  גלש לעימות פיזי, במהלכו חנק החשוד בחוזקה את האישה שוב ושוב עד שהפסיקה לזוז ולהתנגד. כאשר הבין החשוד את מעשיו והשלכותיהם, הוא נעל את דלת הדירה ועזב את המקום, לא לפני שלקח מספר חפצים  מתוך הדירה, חלקם שייכים לאשה שהרג במו ידיו. מחוץ לדירתה השליך חלק מהחפצים שלקח.

יום לאחר שנעצר החשוד, הוארך מעצרו ע"י בימ"ש ובמקביל נמשכה חקירת המקרה ונסיבות האירוע במשטרת אשדוד. עם סיום החקירה ולאחר גיבוש תשתית ראייתית מספקת, היום הוגשה הצהרת תובע בבימ"ש בבימ״ש השלום באשקלון ומעצרו של החשוד הוארך עד יום ב׳. בשבוע הבא צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגדו כתב אישום בגין רצח.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה