נחטף לפרדס כנקמה על קשר לאקסיתתושב הדרום זעם על צעיר שהחליט לצאת עם חברתו לשעבר. הוא גייס כמה מחבריו ובעזרתם חטף את הצעיר ברכב. הקורבן הותקף באלה ונדקר, אך הצליח ליטול טלפון של אחד החשודים ולחייג 100: "הצילו, תעזרו לי". כל המעורבים מהישוב בת הדר הסמוך לאשקלון. כך מפרסם הכתב, מתן צורי ב - YNAT

פרקליטות מחוז דרום תגיש מחר (יום ב') כתבי אישום נגד שני צעירים מהדרום, שחטפו גבר בן 26 בשל סכסוך על רקע רומנטי והיכו אותו נמרצות. הקורבן, שגילה תושייה והצליח לחייג למשטרה, אושפז בעקבות התקיפה במצב בינוני בבית החולים ברזילי באשקלון.

 המותקף החל לצאת לפני שבועיים עם חברתו לשעבר של החשוד המרכזי. הצעיר שסירב לקבל את "רוע הגזירה" הוציא לפי החשד אל הפועל תוכנית חטיפה ונקמה. הוא גייס למשימה ארבעה מחבריו, והם חטפו לפני שבועיים את הקורבן בכוח לתוך מכונית פרטית. הם נסעו לאזור נתיבות, ושם היכו את הקורבן בראשו באלות ואף דקרו אותו בכל חלקי גופו. כתוצאה מהמכות נשברה לקורבן הירך.

בהמשך נסעו הקורבן וחוטפיו לפרדס בסמוך ליישוב בת הדר, ושם תוכנן להימשך "מסע העינויים". במשטרה חושדים כי התוקפים אף כרו קבר במקום כדי לרצוח את הקורבן ולהחביא את גופתו, אולם בסופו של דבר חזרו בהם מהרעיון.

 

הרכב של החוטפים  ()
הרכב של החוטפים  


 ()
 

  בזמן הנסיעה מנתיבות לכיוון בת הדר הצליח החטוף לעשות מעשה. הוא נטל מאחד החשודים את הטלפון הנייד שהונח בין הכיסא לנהג, חייג למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי והחביא אותו

מתחת לכיסא של הנהג. לאורך כל הנסיעה הוא צעק: "הצילו, חוטפים אותי, תעזרו לי".

 המוקדנית בצדו השני של הקו שמעה את הקריאות והזעיקה כוחות גדולים של משטרת שדרות כולל מסוק. השוטרים ביצעו איכון של השיחה והצליחו לאתר את מקורה. עוד לפני הגעת השוטרים למקום שחררו התוקפים את הקורבן, והוא גרר את עצמו לכביש 4 ונשכב על הכביש עד שנהגים הבחינו בו והזעיקו אמבולנס.

 משטרת שדרות בפיקודו של סגן-ניצב אפי שימן עצרה כבר באותו היום שניים מהחשודים, ובכללם החשוד העיקרי שיזם את החטיפה. מפקד משטרת מרחב לכיש, ניצב-משנה אלי כזרי, ציין כי כעת נעשים מאמצים לאתר את שלושת המעורבים הנוספים. "מדובר באירוע חמור ביותר", אמר נצ"מ כזרי. סעיפי האישום נגד החשודים כוללים עבירות של גרימת חבלה חמורה, חטיפה לשם חבלה וכליאת שווא. החשודים מיוצגים על ידי עורכי הדין נס בן נתן וענת יהב.  

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה