סלקום מעבירה את המוקד שלה מבאר שבע לאשקלוןעובדי החברה בבאר שבע קיבלו אפשרות לעבור לעבוד באשקלון. העובדים: אין לנו אפשרות לנסוע יום יום לאשקלון. סלקום: קשיים בגיוס עובדים בעיר

 מעגל האבטלה בבאר שבע מתרחב כתוצאה מסגירת המוקד בעיר. המרוויחה היא אשקלון שסלקום החליטה לאחד את המוקד מבירת הנגב אליה.
במוקד בבאר שבע הועסקו חמישים איש ואלה אמורים עכשיו לבוא מתושבי אשקלון. הסיבה לסגירת המוקד בבאר שבע היא, חוסר האפשרות לגייס עובדים בעיר הדרומית ותחלופה גבוהה של עובדים. "הגעתי למוקד היום לאחר הלימודים וראיתי את כולם בחוץ", סיפרה זוהר סוויסה (22) סטודנטית שעובדת בסניף כ-9 חודשים, מאז שחרורה מצה"ל. "הייתי בטוחה שכינסו אותנו לשיחה לקראת חג השבועות, אבל חברה אמרה לי שהחליטו לסגור את המוקד במסגרת הליך התייעלות"

"הציעו לנו לעבור לאשקלון, אבל שוכחים שאנשים גרים בדימונה, באר שבע וערד", הוסיפה. "הנסיעות יהיו על חשבונם, אבל נצטרך להיות בדרכים שעתיים מדי יום ללא שכר. כרגע אני בתקופת מבחנים ובשביל שכר של פחות מ-3,000 שקל - לא שווה לי לעבור למוקד שנמצא במרחק של שעה נסיעה ממני".
מסלקום נמסר בתגובה" יש צורך בהתאמת מבנה ההוצאות לתחרות בשוק - יחד עם תהליך הפרישה מרצון שבו מצויה החברה, הוחלט על איחוד מוקדים טלפוניים. התהליך מתבצע כך שמוקד אשקלון יוכל לקלוט את מרבית עובדי מוקד באר שבע".
החברה כבר החלה בהליך של גיוס עובדים לקראת איחוד המוקדים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה