כסף לבזבוזים: 57,915 שקלים עבור סקר הרגלי קנייה ובילוי של תושבי אשקלוןהסוקר יוסי ודנה, עוד התברר כסוקר הבית של עיריית אשקלון והחברה הכלכלית, בתקופת כהונתם של איתמר שמעוני וחיים סופר. ביקשנו מעיריית אשקלון לראות את הסקרים שבוצעו בפועל אם בכלל, תמורת מאות אלפי שקלים, עדיין לא קיבלנו.
הסוקר עורך סקרים על אשקלון ומישהו לא ברור, ורדיו דרום מפרסם אותם. הגיוני? כנראה לאנשי רדיו דרום כן. מחר בבוקר נשמע על סקר נוסף שעשה ודנה על אשקלון עבור רדיו דרום אל תצפו לתוצאות שונות

יוסי ודנה וחברתו "שווקים פנורמה" היו הסוקרים הרשמיים של עיריית אשקלון, עד כאן הכל בסדר גמור. אולם כאשר יוסי ודנה, עושה סקרים  פוליטיים בהם נמצא שמו של איתמר שמעוני, הוא היה חייב לוותר על מאות אלפי השקלים שקיבל מהעירייה, עבור הסקרים או לוותר על עריכת הסקר בו מופיע שמו של איתמר שמעוני בין המתמודדים. ניגוד עיניינים ברור יותר מזה לא צריך ואל תספרו עכשיו על אתיקה מקצועית שאיננה כאן כלל וכלל. הכסף מעוור עיניים גם לא לחכמים. על מה נערכו סקרים באשקלון?. הנה כל מה שלא ידעתם על הבזבזנות העירונית.

את הדברים האלה הסתירו מתושבי אשקלון:

1. סקר הרגלי קנייה ובילוי- 57,915 ש"ח

2. חוות דעת וניתוח כדאיות של שימושי קרקע עיסקיים - 59,330 ש"ח

3. עמדות התושבים כלפי הסדרי חנייה בצשלום - 23,010 ש"ח

4. עידוד הגירה חיובית - 27,140 ש"ח

5. שביעות רצון מהסכם הגג - 53,820 ש"ח

6. -סקר עומק שביעות רצון מדגם איכותי - 47,200 ש"ח

7. סקר מיפוי צרכים בספורט של תושבי אשקלון - 17,582 ש"ח

8. סקר חשיפה לאמצעי התקשורת למיקסום אפקטיביות - 14,625 ש"ח

9. סקר שנתי בנושא שביעות רצון התושבים משירות העירייה - 46,800 ש"ח

10. הזמנת סקרים שביעות רצון מהטיפול בפניות הציבור(חודשים מאי, יוני, יולי, אוקטובר, דצמבר)- 117,617 ש"ח 

11. סקר שביעות רצון חודש יוני 2015 מופיע פעמיים עם מספרים שונים 27,841 ש"ח  - 23,253 ש"ח (האם שולם פעמיים?)

 כל מה שמופיע כאןהוא חלקם של הסקרים אותם ביצע הסוקר יוסי ודנה מחברת "שווקים פנורמה" עבור עיריית אשקלון בתקופת איתמר שמעוני וחיים סופר. עד כמה וככל שירצה, יכול ודנה להיות עם יושרה כלפי לקוח שמפרנס אותו במאות אלפי שקלים? עד כמה יכולים שמעוני וסופר לקבל את הנתונים שנשמעו ברדיו דרום בשבוע שעבר כעובדה?. האם יתכן מצב לעיגול פינות?.

מחר אמור להתפרסם ברדיו דרום סקר על אשקלון ומי ערך אותו? ניחשתם נכון, יוסי ודנה. נחכה למחר לפני הביקורת על הרדיו שערך את הסקר דרכו ולא קיבל את ההמלצות לחפש סוקר נטול קרבת ייתר למזמיני הסקרים בעירייה.

את תגובת יוסי ודנה נביא בהמשך.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה