מטה מרחב לכיש במשטרה עוברת מאשקלון לאשדודממחר 27.05.2015 תחנת משטרת אשדוד עוברת באופן רשמי למבנה החדש ברחוב הנביאים 44. פיקוד מרחב לכיש, כמו גם אגף התנועה והימ"ר, עוברים אף הם למשכנם החדש

המשמעות לתושבי אשקלון הנזקקים לשירותי מרחב לכיש יצטרכו להגיע לאשדוד. עשרות שוטרי המרחב שגרים באשקלון יצטרכו לנסוע לאשדוד מידי יום.
 

עלות הקמת מטה מרחב לכיש באשדוד ותחנת המשטרה החדשה של העיר, נאמדת בכ-100 מיליון ש"ח. שטח המטה יהיה 12,000 מ"ר שיתפרסו על מספר קומות. במבנה החדש הושם דגש על שיפור השרות לציבור, על נגישות לבעלי מוגבלויות, על חיסכון אנרגטי, מיגון  וטכנולוגיה מתקדמת.

בטקס הנחת אבן הפינה למטה, שנערך בסוף חודש אוגוסט 2012, אמר מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו: "תחנת המשטרה החדשה שעתידה לקום במקום זה תרחיב את אחיזתה של המשטרה ותתרום באופן ממשי לפריחתה הכלכלית והחברתית של העיר וסביבותיה. כידוע לכם בתור מפקד המחוז הדרומי לשעבר תחנת אשדוד והעיר אשדוד קרובים לליבי. הפרויקט הזה שיוצא לדרך היום יתרום באופן ישיר לחוסן החברתי של העיר  ולחוסן הלאומי של מדינת ישראל. המבחן שלנו הוא כמובן בעמידה בלוח הזמנים של הפרויקט ובחניכתו של המבנה במהרה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה