כמו ברולטה רוסיתאין ספק שהעירייה תגיע לשיאים חדשים בחוסר שיקולי הדעת שלה. הפעם יערכו הגרלה להיכן ילך הילד שלך בגלל פתיחתו של בית ספר חדש. לא חשוב אם אתה גר ליד בית הספר הנוכחי

 ההורים בבית ספר "כרמים" תחת סערה חדשה אחרי ארוחות הצהרים שהילדים קיבלו במחירי מלון הילטון וברמה של מסעדת פועלים זניחה. הפעם הוקם בית ספר חדש "מצפה ברנע", אז צריך למלא את בית הספר ומתוך 6 הכיתות שיש בבית הספר "כרמים", 3 כיתות מתוכן אמורים לעבור לבית הספר החדש.
עד כאן נשמע אפילו מרתק. אז איך מעבירים תלמידים מבית  הספר אחד לבית ספר שני? בהגרלה. אולם ההגרלה יכולה לגרום לילדים שגרים ליד בית ספר "כרמים" לעבור לבית הספר החדש וילדים שגרים ליד בית הספר החדש, להמשיך ללמוד בבית ספר "כרמים". למה? כי הם מגרילים כיתה שלמה כולל המורה משל היו בית מלון הכל כלול. אלה שיעברו לבית הספר החדש יהיו תלמידי כיתות ב' והם יעברו עם המורה שלהם לבית הספר החדש.

למה העירייה מתעקשת לא לעשות את המעבר לבית הספר החדש "מצפה ברנע" באופן פרטני, לא ברור וההגיון שאומר, ילד צריך להיות קרוב למקום מגוריו (מדובר בילדים בני 7) ולא בבית ספר שרחוק משם,  אינו ההגיון של העירייה, הוא לא ההגיון שעובד במחלקת החינוך באשקלון ושההורים יתיישרו לפי רצונם של טכנוקרטים. 
אגב, אלה שמגיעים לכיתות א', יעברו באופן פרטני לבית הספר החדש "מצפה ברנע", או לבית הספר "כרמים" אז למה מה שטוב לכיתה א' לא טוב לכיתות ב'?  פיתרון הבעיה על ידי העירייה צריך להיות הגיוני ולא אטום.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה