חיילת מאשקלון תפצה רס"ר, גם הוא מאשקלון, שריכלה עליו שהטריד מיניתהרס"ר, ש.ש, תבע 100 אלף שקל, הסדר בין הצדדים קבע שהחיילת ע.י, תשלם 5,000 שקל ותשלח מכתב התנצלות. "מעולם לא הייתי עדה להטרדה מצדו", כתבה החיילת. הוא מנהל הליך דומה נגד חיילת נוספת. כך מפרסם הכתב, מתן צורי ב - YNET

חיילת שריכלה על רס"ר בבסיס שלה וטענה שהוא מטריד מינית תפצה אותו ב-5,000 שקל. כך הוחלט בהסכם גישור לאחר שהרס"ר תבע 100 אלף שקלים. התובע מנהל תיק דומה מול חיילת אחרת, שאף היא ריכלה עליו.
השופט, אמיר דהאן

 הרס"ר ש.ש המדובר הואשם בעבר בהטרדה מינית אך זוכה והתיק נגדו נסגר. החיילת, שהתגייסה לאחר האירוע, הפיצה כי הוא ממשיך להטריד מינית ובכך הוציאה את דיבתו. דבריה הגיעו לאוזניו של הרס"ר שהחליט לתבוע אותה באמצעות עו"ד לימור רוט-חזן, ולאחר שורה של דיונים היא הודתה כי ריכלה עליו. במסגרת ההסדר, היא תשלם לו אלפי שקלים בתשלומים, וכתבה לו מכתב התנצלות.

 "אני החיילת ע.י ששירתה בבסיס בו תפקדת כרס"ר היחידה, מגישה התנצלות זאת לאחר שהוצאתי דיבתך רעה בקרב חיילי הבסיס", כתבה החיילת לרס"ר. "אני מבקשת שתקבל את התנצלותי על כך שאמרתי דברים קשים לרעתך בגין הטרדות מיניות, אונס ודברים קשים נוספים שאינם נכונים. אני מקווה שתקבל את התנצלותי הכנה. אני יודעת שגרמתי לך נזק קשה בעקבות דברי הקשים ומקווה מאוד שמכתב זה יעזור לך אפילו במקצת לתקן את השם הרע שהוצאתי לך בבסיס על דברים שלא היו ולא נבראו".

 החיילת חיזקה את טיעוני הרס"ר כאשר ציינה במכתב: "אני רוצה לציין ולהבהיר כי מעולם לא הייתי נוכחת במקרה שבו הטרדת מינית חיילות. כל מה שתיארתי לא היה אמת, והכל נעשה מתוך טיפשות. אני מקווה שתקבל את התנצלותי ותצליח להתגבר על הנזקים שגרמתי לך".

 שופט בית משפט השלום באשקלון, אמיר דהאן, קיבל את ההסדר בין הצדדים. 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה