בשבוע הבא החניה במרכז נפתי בתשלוםלאט לאט נגמרים החניות חינם באשקלון. אחרי רחוב אלי כהן, רחבת יד לבנים ובקרוב גם במגדל וליד הבית הפרטי שלכם

(קומוניקט עירייה)

החל מיום ראשון, 19.07.15, תחל החנייה בתשלום במרכז נפתי והמיקומים הבאים יסומנו בכחול לבן: החנייה העילית בסמוך לקניון 'גירון', החנייה בסמוך למרכז קניות YOU, החנייה בסמוך לבניין רשויות המס, החנייה מאחורי בנק הפועלים והחנייה מאחורי בניין העירייה. לרשות הנהגים עומדת חנייה ללא תשלום במגרש הסמוך לאצטדיון העירוני ובסמוך לספרייה העירונית.

גם באזורים אלו, השעתיים הראשונות של החנייה יהיו ללא תשלום. החל מהשעה השלישית התעריף יעמוד על 5.70 ש"ח לכל שעה נוספת. שעות החנייה בתשלום הינן בימים א'-ה' בין השעות 07:00-19:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 07:00-13:00.

 המהלך הנוכחי מצטרף להסדרת החנייה ב'יד לבנים' ולאורך רחוב 'אלי כהן'. מדובר במרכזי עסקים הומי אדם בהם קיימת מצוקת חנייה קשה וברשות החניה העירונית ובעירייה צופים כי המהלך יסייע לעודד תחלופה גבוהה יותר של כלי רכב, עבור נהגים המבקשים להגיע למקום לפרק זמן קצר.

 התשלום עבור החנייה יתבצע בשני אופנים: באמצעות עמדות התשלום שיוצבו בחניונים השונים בהן ניתן יהיה לשלם במזומן או בכרטיסי אשראי ובאמצעות אפליקציות החנייה הנפוצות 'פנגו', 'סלופארק' ו'איזיפארק'. התשלום בשני האופנים יהיה זהה מבחינת שעות ותעריפים.

נהג המעוניין להחנות עד שעתיים, יידרש ללחוץ על הכפתור הירוק בעמדת התשלום ולהניח את הקבלה בחלקה הפנימי של שמשת הרכב, במעמד החנייה. מי שיהיה מעוניין להחנות למעלה משעתיים, יידרש לשלם במזומן או באשראי, לפי הזמן המשוער (לדוגמה: שלושה שקלים עבור חנייה למשך שעתיים וחצי). חשוב לציין, שגם עבור חנייה לטווח קצר של 5-10 דקות יש צורך בהוצאת קבלה מעמדת התשלום/

לתשלום באמצעות אפליקציית 'פנגו' יש להפעיל את האפליקציה או להתקשר לטלפון 4500*, לתשלום באמצעות אפליקציית 'סלופארק' יש להפעיל את האפליקציה או להתקשר לטלפון 9070*. לתשלום באמצעות 'איזיפארק' יש לרכוש ולהטעין כרטיס USB של החברה שנמכר

בתחנות דלק ברחבי העיר ובאתר החברה (לפרטים נוספים www.easypark.co.il) כרטיס זה יונח על שמשת הרכב וישמש ראייה לתשלום עבור החנייה.

חשוב לציין כי על מנת ליהנות מהטבת שעתיים חנייה חינם, יש להפעיל את האפליקציות הסלולאריות בכל שימוש בחנייה המוגדרת כחנייה בתשלום. אם לא חרגתם מזמן החנייה שנקבע ללא תשלום, לא תידרשו לשלם על כך.

בכל האזורים שיוגדרו כחניות בתשלום יוצבו לנוחות הנהגים שלטים המתריעים על כך, שעות האכיפה ואמצעי התשלום. כמו כן תתקיים בשטח פעילות הסברה על ידי דיילים ודיילות שיחלקו פלייארים עם מידע מפורט בנושא. לפרטים נוספים ושאלות ניתן לפנות לרשות החנייה העירונית בטלפון שמספרו: 08-6707111, פקס: 08-8668648 או במייל שכתובתו: [email protected].

 

 

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה