אולטימטום: עד מחר ב - 10 בבוקרראש העיר, איתמר שמעוני, הציב לחברי המועצה, תומר גלאם ויורם שפר, זמן סופי לביצוע ההתחייבות להתנצלות

 הפגישה אמש בין ראש העיר, איתמר שמעוני וסגנו, אפי מור לבין הרב, יצחק ברדא וחברי המועצה, תומר גלאם ויורם שפר, נערכה במשך שעתיים ובסיכומה הוחלט על דעתו של הרב ברדא, שהשניים ישלחו מכתבי התנצלות בכתב, גם אליו וגם לכל אמצעי התקשורת שבהם הם מביעים את צערם על המקרה שהתרחש בשבוע שעבר בחוף הים באשקלון.
כזכור, בעת הטקס עם השר לאיכות הסביבה שהגיע כדי לחנות את המקום בו יהיה המיגון על מצוקי החופים. במהלך הטקס קרה שמעוני לעבר תומר גלאם המשמש כממלא מקומו, "לך תחפש עבודה" בעקבות אי רצונו לקבוע פגישה עם שר האוצר, משה כחלון, שהצביע בממשלה נגד מתן איזור פיתוח א' לאשקלון. גלאם לא שתק וענה לראש העיר "מי אתה בכלל?".

זה היה הרגע בו גמלה ההחלטה בליבו של ראש העיר להחליף את גלאם, עד אתמול נעשו ניסיונות מצד בית הרב באמצעות בנו, אליהו ברדא ומנכ"ל העירייה, חיים סופר, לפשר בין הצדדים ונקבעה פגישה שנערכה אמש (שני). 
הבוקר נודע שהשניים עדיין לא העבירו את מכתבי ההתנצלות, כפי שנדרש מהם ומקרובי ראש העיר אומרים שעד מחר (רביעי) בעשר בבוקר, אם לא התקבלו המכתבים הוא ישלח את מכתבי הפיטורין לחברי המועצה ולמשרד הפנים.
עד לרגע זה העדיפו גם תומר גלאם וגם בית הרב לא להגיב על הדברים.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה