מנהל חדש לבית ספר נוף ים א'ליאור שוורץ, בעל ניסיון של 22 שנים במערכת החינוך, נבחר להוביל את בית הספר. בתפקידו האחרון שימש כמנהל בית הספר היסודי במועצה האזורית לכיש

 ליאור שוורץ (46) תושב המושב כוכב מיכאל, נבחר לאחרונה לנהל את בית הספר 'נוף ים א' בשנת הלימודים הקרובה.

לשוורץ, בוגר המסלול להכשרת עובדי הוראה בהתמחות בחינוך המיוחד ובעל תואר שני במנהיגות בית ספרית, ניסיון של 22 שנים במערכת החינוך כמורה ומחנך. במהלך שש השנים האחרונות, שימש כמנהל בית הספר היסודי ע"ש רבקה גובר במועצה האזורית לכיש ובמהלך שנת הלימודים האחרונה הדריך מנהלים בהטמעת פדגוגיה חדשנית שמשלבת מערכות מתוקשבות.

לפי תפיסתו של שוורץ, בית הספר הוא בית מטפח ואוהב שמאפשר מימוש עצמי ובתהליכי למידה שמאפשרים לתלמידים לשאול שאלות, לחקור ולהתנסות. שוורץ רואה בהורים שותפים מלאים בגיבוש תמונת העתיד של בית הספר. "אני שמח מאד ונרגש לקבל את התפקיד ולהמשיך להוביל את בית הספר בהמשך ישיר למסורת העשירה של מיכל תייר המנהלת הפורשת. אני מצפה לעבוד ולשתף פעולה עם צוות המורים וההורים", אמר שוורץ. 

אבי קמינסקי, מנהל מינהל החינוך: "אנחנו מאחלים לליאור הצלחה בתפקידו החדש ומאמינים ביכולתו להנהיג את בית הספר ולהובילו קדימה. לאחרונה התווספו לשורותינו אנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים במקביל לשיפוץ ובניית בתי ספר וכיתות לימוד".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה