הם שונאים אותנו ואנחנו אותם עוד יותרההפגנה אמש של הערבים בצומת אשקלון ומהצד השני היהודים, רובם אשקלונים, ממחישה יותר מכל את ההבדלים המהותיים בחשיבה האם בכלל אפשר לחיות יחד

 אני יכול להבין את הניסיון הערבי להפגין כח בתוך אשקלון, עיר בישראל שמאז הקימו כאן את כיכר מוחמד, לא ראתה אחדות כזו בין תושביה.
זה לא רק ערבים נגד יהודים, זה לא רק הרצון להראות שבמדינת ישראל הדמוקרטית מרשים להפגין בכל מקום כל עוד יש לכך רישיון, כמו בכל מדינת חוק, זה הרצון להוכיח לכל מדברי השלום (לא של המופרעים מארגון "בצלם" שהם יותר שונאי מדינת ישראל שחיים בתוכינו כגיס שלישי) שכנראה לא בדור הזה יהיה שלום.

הערבים חושבים שמגיע להם הכל ולכן באו, לא בהמוניהם ולא עמוסים בנשותיהם, ילדיהם וגמליהם, הם באו כדי להראות מי בעל הבית בישראל ולמזלם הייתה שם משטרה בכוחות גדולים מאוד, אחרת הכל היה נגמר סמוך למיטתו של, מוחמד עלאן האסיר הערבי שנמצא בבית החולים ברזילי באשקלון לא  מטעמים של חסיד אומות העולם, אלא עצור מינהלי החשוד בכך שעסק בטרור.
הייתי בצומת אשקלון מול אותם ערבים, פנים מול פנים, צמוד אליהם. לשמוע אותם עם ססמאות ההסתה הדמגוגיות ובתמיכת חברי כנסת ערבים, שכל מעשיהם נעשים לשם צבירת הון פוליטי ולא יכולתי להתאפק ונכנסתי לויכוח על ח"כ באסל גאטס, מהרשימה הערבית המשותפת, או ח"כ שהיה על המשט האחרון לעזה והועמד בפני ועדת האתיקה של הכנסת ועונשו היה נזיפה, משהו הזוי בהחלטה של מי שהולך נגד המדינה. הדמוקרטיה שלנו מקבלת משמעויות שונות כאשר נפגע ערבי ומקבלת משעות אחרת כאשר נפגע יהודי, כך גם היחס לעבירות אותם מבצעים חברי כנסת הערבים והיחס אליהם הוא סלחני. אז למה שהתושב הערבי הממוצע שרואה מה מקבלים מנהיגיו על מעשה לא חוקי, לא יעשה כמוהם ואם יכניסו אותו לכלא, אז בוודאי הוא ישוחרר בבוא היום בעסקה כזו או אחרת.
ועכשיו לארגון הטרור היהודי  "בצלם", עמדו שם כמה נשים הזויות, כמובן עם מצלמות והחלו לתקוף את היהודים שעמדו בקרבת מקום, גם אותי. הכתב של קול ישראל, אסף פוזיילוב שצילם את האירוע דרך הנייד שלו, קיבל מאחת מהחברות של "בצלם" מכה ביד שהנייד עף לו ונשבר חלקית.
חבורת זקנות משועממות שהחיים כנראה מאכזבים אותם, טרחניות שמעדיפות את הדם הערבי על פני הדם היהודי ועוד מעיזות לתקוף מילולית אותנו במילים "ניאו נאצים". חבל רק שהמשטרה פה עושה הנחות לזבל האנושי שקיים אצלנו ולא עוצרת אותם גם בעוון התפרעות במקום ציבורי ללא היתר. האם העובדה שהן נשים מורידה את היד הקשה מההדק? כנראה שכן, או שהשוטרים חוששים מאותו גוף ששונא את היהודים ועושה רעש בכל הארץ ללא שום סיבה.
אשקלון הפכה להיות במהדורות החדשות המרכזיות ויש אומרים שזה לא טוב תדמיתית. נכון, אבל אשקלון לא בחרה בכך היא קיבלה את זה כהחלטה ממשלתית ובית החולים עם מנהל מעולה כמו ד"ר חזי לוי, שקיבל את בקשתם של ראש הממשלה וסגן השר, ליצמן, לאכסן אותו ואם מצבו ילך ויחמיר, אזי הוא יוזן להצלת חייו.
לערבים זה לא מתאים, מתאים להם עוד שאהיד וגופה ואז להאשים את ישראל במותו, למרות שהם יודעים שהוא בחר בדרך הזו ולא נעשה שום דבר בכפייה, פרט לכך שאם יצטרכו להציל את חייו הוא אכן יוזן ובא לציון גואל. הבחור חי - מת בכל מקרה. 
הערבים מעדיפים גופה ולא אדם שיוצא על רגליו מבית החולים. תנו להם את מבוקשם אחרת יהיה פה גל של שובתי רעב בבתי הכלא.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה