הרומן שעלה ביוקר והאשה שאכלה אותהאשתו של בעל עסק שניהל רומן עם אחת העובדות ונתן לה 60 אלף שקלים בסיוע לקניית דירה , תבעה כי תחזיר לו למעלה מ-100 אלף שקלים . באמצעות עו"ד תמי חדידה –אלימלך פנתה הנתבעת לבית המשפט שדחה את התביעה והטיל על התובעת הוצאות משפט

 על ההשלכות של רומן מחוץ לנישואים כבר שמענו, זה יכול להסתיים בפירוק הנישואים. לעיתים אף באלימות, נקמה, בגידה  כנקמה ועוד כהנה וכהנה. אלא שהסיפור הבא ממחיש שרומן כזה יכול לעלות גם לא מעט כסף . האיש מנהל עסק גדול העסיק את אותה אישה ובמהלך הזמן נרקם רומן לוהט בין השניים. לאחר כשנה שבה עבדה תחתיו גילתה אשתו כי בין השניים מתנהל רומן והוא נאלץ לפטרה.

למרות זאת במשך תשע השנים הבאות לאחר פיטוריה, המשיך להתנהל הרומן רחוק מעיניה של האישה החוקית . במהלך אותה תקופה ביקשה האישה לקנות דירה באשקלון, ולשם כך ביקשה סיוע כספי מבעל העסק עמו ניהלה רומן. הוא לא התנגד ורשם לה המחאה על סך של 60 אלף שקלים. התובעת –אשתו של הבעל- שדרשה לקבל את הסכום בחזרה טענה כי הסכום הועבר לאותה אישה רק בעקבות הקשר הרומנטי שהופסק, וכעת לאחר שהשניים ניתקו את הקשר היא חייבת להחזיר את הסכום, בתוספת ריבית והצמדה ובסך הכול סכום של למעלה ממאה אלף שקלים. באותה עת בעלה אף הגיע לאישה ולקח ממנה המחאה על אותו הסכום ."הקשר בין השניים היה מבוסס על קיום יחסי מין בלבד" טענה התובעת בבית המשפט.

 עורכת הדין, תמי אלימלך חדידה

בצר לה פנתה הנתבעת לעורכת הדין תמי חדידה –אלימלך שתסייע לה. עו"ד הדין חדידה-אלימלך טענה בבית המשפט , כי הקשר בין השניים היה ארוך טווח וכלל במהלכו גם מתנות שונות כמו בילוי בצימרים נסיעות משותפות לחו"ל ועוד. לכן סכום הכסף שהועבר לנתבעת לא ניתן במטרה להשיבו. "מהעדויות השונות..מכרטיס הברכה וממכתבו של מר... עולה כי מערכת היחסים בין מר...והנתבעת אכן הייתה מערכת יחסים שהושתתה על אהבה עזרה ודאגה ....לא הוכח כי הסיוע ניתן במטרה להשיבו", קבע בית משפט השלום ברמלה.

בעקבות כך, הוסיף בית המשפט וקבע כי הנתבעת אינה צריכה להשיב את הסכום לתובע, ולהמחאה שנתנה לון אין כל תוקף. מלבד הפסיקה נגדו חייב בית המשפט בהוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין.  

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה