התפוח לא רק בדבש - הוא גם בשקלרשת "אושר עד" ממתיקה את ראש השנה ומוכרת קילו תפוחים בשקל. זאת בזכות תרומה של 300 טון תפוחי עץ של הארגון הפילנתרופי "שנת שבע"

 בעלי רשת הקמעונאות "אושר עד" החליטו לנקוט בצעד חריג לקראת ראש השנה- מכירת תפוחים בכל חנויות הרשת בעלות של שקל אחד בלבד לקילו. למרות שמחירי תפוחי העץ בשנות השמיטה קפצו בערך פי 3 מעלותם הרגילה, בעלי הרשת מתעקשים להילחם במחירים הגבוהים ולהשאירם שווים לכל נפש: "בזכות שיתוף הפעולה של הרשת יחד עם הארגון הפילנתרופי 'שנת שבע', לקוחותינו ימלאו את שולחן החג באיכות המרבית ובעלות המינימלית", אומרים בעלי הרשת.

כדאי לציין שרשת "אושר עד" היא היחידה שלאורך כל שנותיה מוכרת את מוצריה ככשרים למהדרין ובכל זאת מצליחים להתמודד ולהוציא את מוצריהם במחירים הנמוכים איתם הרשת מזוהה.

מחיר המבצע מוגבל עד 2 סלסלות ללקוח בכדי שיספיקו לכלל הלקוחות, וכבר אתמול, ביומו הראשון של המבצע חוסלו 40 טון תפוחים! התפוחים הן מ- 4 זנים שונים, וכולם, כאמור, תרומת הארגון הפילנתרופי "שנת שבע", אשר העבירו את התפוחים ללא עמלת רווח כיאה לשנת שמיטה במחיר מסובסד, בדיוק כפי שההלכה קובעת שאסור להרוויח על מכירת פירות בשנת השמיטה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה