פורץ שלא למד לקח שב לפרוץאחרי ששוחרר ממאסר ממושך, שב האסיר לעשות מה שהוא יודע הכי טוב ככך הנראה ונעצר שוב. צפו בתיעוד

 במשטרת מרחב לכיש ממשיכים בפעילות מוגברת כנגד פורצים ועברייני רכוש. הפעם עצרו בלשי משטרת אשקלון חשוד שלא למד לקח מעונש מאסר ממושך שסיים לרצות לאחרונה. עפ״י החשד הוא פרץ לדירות ובתי עסק בעיר וגנב מתוכם ציוד. גם כבני הבית בדירה זה לא הרתיע אותו - הוא היה מבצע את הפריצות והגניבות בעוד בני הבית, לעיתים גם ילדים קטנים, ישנים. הכל בשקט ובאמצעות פנס קטן, עד שנתפס ונעצר. חקירתו צפוייה להימשך ובשעה זו הוא מובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום.

במהלך החודש האחרון התקבלו בתחנת משטרת אשקלון של מרחב לכיש מספר תלונות שעניינן פריצה וגניבת רכוש מדירות ומשרד עורכי דין הממוקמים בעיר אשקלון. כבר בראשית החקירה, ובסיוע מצלמות האבטחה ואנשי משרד המודיעין של התחנה, הבינו חוקרי משרד התשאול של משטרת אשקלון כי ככל הנראה מדובר באדם אחד שביצע את כל אותן התפרצויות וגניבות. 

שיטת הפעולה של הפורץ הייתה קבועה. הוא היה נוהג להיכנס לבתי קרקע בשעת לילה מאוחרת דרך החלון ולפעול בשקט בעוד בני הבית ישנים בתוכו. באחד המקרים הוא שבר דלת של משרד עורכי דין כשהמקום היה ריק מאדם וכך נכנס לתוכו.  עפ״י החשד הוא גנב: כסף, מחשבים טאבלטים, סמארטפונים, כרטיסי אשראי, תכשיטי זהב וציוד נוסף בעל ערך.

בימים האחרונים התחקו חוקרי משרד התשאול של משטרת אשקלון אחר זהותו של החשוד, תושב העיר בשנות השלושים המוקדמות לחייו. החשוד סיים לרצות מוקדם יותר השנה עונש של 6 שנות מאסר בגין עבירות דומות.

אמש בשעות הבוקר הגיעו לביתו בלשי משטרת אשקלון ועצרו אותו. בחיפוש שנערך בדירתו נמצאו מספר ראיות הקושרות אותו להתפרצויות. הוא נלקח לחקירה במשרד התשאול של משטרת אשקלון, ובהמשך היום הודה בשניים מההתפרצויות. בשעה זו מובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום אשקלון. חקירתו תימשך, ובימים הקרובים צפויים להגיש כנגדו כתבי אישום בגין התפרצויות וגניבת רכוש.

מפקד משטרת אשקלון סנ״צ שמעון פורטל ציין כי המאבק בפורצים ועברייני רכוש הוא בעל חשיבות עליונה. ״אנו משקיעים מאמצים ואמצעים רבים בכדי למנוע פריצות וגניבות ובכדי לעצור פורצים ועברייני רכוש הפועלים באזור. בסופו של דבר מעצר של אחד כזה בהכרח ימנע התפרצויות לדירות ובתי עסק נוספים- וזה מבחינתנו נדבך נוסף וחשוב בחיזוק תחושת הביטחון האישי של תושבי העיר״.

מצ״ב סרטון מצלמות האבטחה ותמונה, שם נראה החשוד באחת ההתפרצויות לדירה בעיר אשקלון מוקדם יותר החודש.

לתשומת לבכם כי הוא מסתובב בבית ומחפש אחר רכוש בעל ערך בעוד בני הבית וביניהם גם ילד קטן ישנים!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה