נעצר שודד סידרתי אריתראישדד באותו היום ובהפרש של דקות אחדות, טלפונים משתי נשים באמצע הרחוב. שוד נוסף שניסה לבצע באותו היום נכשל

בשבוע שעבר אירעו באשקלון 2 מקרי שוד וניסיון שוד נוסף. במוקד 100 של משטרה התקבלו בזה אחר זה, דיווחים על שודים של טלפון סלולרי מנשים מבוגרות. כל מקרי השוד קרו בהפרש של דקות בודדות האחד מהשני, וכולם בשכונת העתיקות בעיר אשקלון.

עוד באותו היום ביצעו שוטרי הסיור סריקות אחר החשוד במעשה ונפתחה חקירה. באותו הלילה התקבל מידע מודיעיני אודות זהותו של החשוד- נתין אריתראה המתגורר באשקלון.

ביום שלמחרת, בלשי המשטרה ביצעו תצפיות לעבר ביתו של החשוד. בשעות הבוקר המוקדמות עת יצא מפתח ביתו, נעצר החשוד ע״י הבלשים. בחיפוש שערכו הבלשים בביתו נמצאו שני מכשירי הסמארטפון שנשדדו יום קודם לכן.

החשוד נלקח לחקירה והודה במעשים וזוהה ע״י הקורבנות כמי שביצע את השודים.

מהחקירה עולה כי החשוד עקב אחר נשים פוטנציאליות שהלכו ברחוב. הוא שוחח עמם ע״מ להסיח את תשומת לבן, ואז ברגע אחד חטף מידיהן את הטלפונים הסלולרים. בשני מקרים הצליח במעשה השוד ונמלט מהמקום, ובמקרה נוסף נכשל במעשה השוד ונמלט בידיים ריקות.

ביום חמישי הוארך מעצרו של החשוד, ואמש הוארך בשנית תוך שהוגשה נגדו הצהרת תובע. היום, במהלך השעות הקרובות, צפוייה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגד החשוד כתב אישום בבית משפט מחוזי ב״ש בגין 2 מעשי שוד וניסיון שוד נוסף.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה