בת 80 הוציאה צו הרחקה נגד בן שהפעיל מספרה בביתהבית המשפט לענייני משפחה באשדוד שמטפל בדרך כלל בסכסוכים בין בני זוג, הוציא בשבוע שעבר צו הרחקה ל-3 חודשים נגד גבר בשנות ה-40 לחייו שהפעיל מספרה בבית אימו בת כ-80 באשקלון בניגוד לרצונה. הצו ניתן על פי החוק למניעת אלימות במשפחה

 בא כוחה של הקשישה עו"ד יואב בנטל, טען כי הקשישה חרדה לנפשה, בנה נוהג לאיים עליה  ולקלל אותה, פוגע ברכושה. אם לא די בכך, לקוחות המספרה נכנסים לשירותים בבית הקשישה ומטנפים את ביתה תוך פגיעה בפרטיותה ובשלוותה בצורה בלתי נסבלת. בא כוחה הוסיף כי לאחרונה הבן אף ניתק את הכבלים של המזגן,  מנתק מנורות ומפרק שקעים ופוגע באפשרות של ילדיה האחרים לבוא לבקרה בשבתות.

הקשישה דרשה מבנה שישכור חנות ויפעיל שם מספרה והוסיפה: "שיעוף מהבית שלי, מה הוא בן שנתיים?  הלקוחות נכנסים לי לשירותים. כשאמרתי לו ללכת אמר שיהרוג אותי. הוא החליף את מנעול הפלדלת, בא מתי שנוח לו פותח את הבית ואני כולי רועדת".

בנה טען להגנתו כי הוא מתגורר בביתה מזה 40 שנה, שוררים ביניהם יחסים טובים,  הוא מטפל בה ודרישתה נובעת ממניפולציות שאחיו מפעילים כלפיה. הבן הוסיף כי אימו מתנהגת כך כי היא חוששת שילדיה האחרים ינטשו אותה. 

האם הכחישה טענותיו ואמרה כי הילדים שלה אוהבים אותה ורק הבן הזה "עושה לה רע".

השופטת רותם קודלר עייש מבית משפט לענייני משפחה באשדוד התרשמה מכך שבנה שהבן  אכן מקלל ומפחיד את אמו הקשישה ולכן קיבלה את בקשתו של בא כוחה עו"ד יואב בנטל והוציאה  צו הרחקה למשך שלושה חודשים נגד הבן. על פי הצו נאסר עליו להיכנס למספרה שלו  ולהימצא במרחק של פחות מ-200 מטרים מבית אימו וכן נאסר עליו להטרידה בטלפון או בכל מדיה אחרת. עותק מההחלטה הועבר לידיעת המשטרה. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה