גן 'משכית' יהיה הראשון בו יוחלף החול במשטחי גומי ודשאפרויקט החלפת החול בגני הילדים יוצא לדרך:במהלך שנת 2016 יבוצעו ההחלפות בכל גני הילדים בעיר. ראש העיר: "על אף העלות הכבדה של הפרויקט החלטתי להוציא אותו אל הפועל, כי בריאות ילדינו קודמת לכל"

אתמול (שני) סייר ראש העיר, איתמר שמעוני, בגן 'משכית' בשכונת 'נווה דקלים' בעקבות פניות של הורי הילדים בגן וצוות ההוראה במקום. בסיור נכחו גם מנכ"ל העירייה, חיים סופר, מנהלת מחלקת גני ילדים, ליז כהן, מנהלת האגף לשירות עירוני, אוסנת אלעזרא, מנכ"ל החברה הכלכלית, גלעד אורן, מהנדס החברה הכלכלית, אורן חדד וועד הורי הגן.

 

 עיקרי הפניות של ההורים והגננת נבעו ממצבו של החול בחצר הגן ובאזורי המשחק של הילדים. לדבריהם, איכות החול במצב ירוד, דבר שעלול לסכן את בריאות ילדי הגן שבאים איתו במגע מידי יום.

 כזכור, כבר בתחילת החודש החליט ראש העיר על החלפת החול בכל גני הילדים במשטחי גומי או בדשא סינתטי ולאחר הביקור בגן 'משכית' השבוע הוחלט כי הוא יהיה הגן הראשון בו יחל הפרויקט. מתוך תפיסה חינוכית יישאר ארגז חול קטן בכל גן אך לא כפי שקיים היום, לטובת משחקי הילדים.

 "מדובר בפרויקט שעלותו עשרות מיליוני שקלים, ועל אף העלות הכבדה החלטתי להוציא אותו אל הפועל, כי בריאות ילדינו קודמת לכל. אני מעריך שיידרש זמן להשלים את הפרויקט ועם קצת סבלנות, נגיע לכולם", אמר ראש העיר בתום הסיור בגן. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה