בשורה להורים: קייטנות בגני הילדים - גם בחופשת החנוכההקייטנה, ללא תשלום לילדי הצהרונים וכוללת ארוחת בוקר וארוחת צהריים, חוגים ופעילויות העשרה. ראש העיר, איתמר שמעוני: "כך נבטיח גם פתרון אמיתי להורים העובדים וגם מסגרת איכותית לילדים"

 בחופשת חנוכה הקרובה להורים באשקלון יש דאגה אחת פחות: כפי שהתחייב ראש העיר, איתמר שמעוני, גם השנה תפעיל עיריית אשקלון, באמצעות רשת המתנ"סים 'פי כמה', קייטנות חינם בגני הילדים, עבור ילדים שרשומים לצהרון. עבור ילדים שאינם רשומים לצהרון, או שרשומים לגני יוח"א ומיל"ת, ייגבה תשלום מסובסד של 75 שקלים בלבד.

 הקייטנה תפעל בימים 08-14.12.15 (לא כולל יום שישי) בין השעות 07:30-16:00 והיא כוללת ארוחת בוקר, ארוחת צהריים,  שני חוגים, פעילויות העשרה ויצירה. ההרשמה תתבצע במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר החל מיום חמישי, 26.11.2015.

 ראש העיר, איתמר שמעוני: "כפי שהתחייבתי, אנו ממשיכים בפעילות המוצלחת של הקייטנות גם בחופשות החגים. כאב לשלושה ילדים, אני יודע כמה זה מורכב למצוא סידור לילדים בחופשות, כשמוסדות החינוך אינם נותנים מענה לכך. באשקלון הורים אינם צריכים לאלתר מסגרות עבור ילדיהם בחופשות החגים, כי פתרנו את הסוגיה הזו עבורכם ובמחירים שווים לכל נפש. כך נבטיח גם פתרון אמיתי להורים העובדים וגם מסגרת איכותית לילדים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה