ביהס' ממד "אור החיים" פתח את אירועי חג החנוכה בעירבמעמד מרגש, פתח ראש העיר, איתמר שמעוני, את אירועי חג החנוכה, בבית הספר ממ"ד "אור החיים" אותו מנהלת הגברת, מירי אסולין

למסיבת החנוכה של ילדי "אור החיים" כיבדו והגיעו ראש העיר, איתמר שמעוני, חבר המועצה והממונה על החינוך הרב, יעקב אביטן, חברת המועצה והממונה על החינוך הבלתי פורמלי מיריי אלטיט, ראש מינהל החינוך אבי קמינסקי, מפקחת בית הספר הגברת, סילבי בן הרוש, מנהלת רווחה קהילתית הגברת, עדנה אברהמי, מנהל בית הספר בית יחזקאל אייל חסן, מנהלת תחום הנוער דפנה ביטון, נציגי שבט נמרוד של תנועת הצופים, חברי פורום ההורים העירוני, יור פורום ההורים הבית ספרי, צוות בית הספר, תלמידים והורים.ראש העיר, איתמר שמעוני, אמר בטקס: "התרגשתי לראות אולם מלא בילדים שהגיעו יחד עם בני משפחותיהם לחגוג את חג החנוכה. אני מבטיחלהמשיך את המהפכה החינוכית שתבוא לידי ביטוי בכל רחבי העיר. יחד עם מנהל החינוך, מנהלי בתי הספר וההורים. בהזדמנות זאת אני מאחל למנהלת בית הספר בהצלחה".

 יו"ר פורום ההורים, סופי חוטובלי פנחס, אמרה בדברי הברכה את הדברים הבאים: "מנהלת יקרה, תלמידים אהובים, מורים והורים. אין כמו חג החנוכה כדי לבשר את האור שאתם מצליחים להדליק בבית הספר מידיי יום ביומו.

האור של בית הספר "אור החיים המתחדש" מפיץ בכולנו תקווה שמשהו חדש מתחיל כאן ועכשיו.

ומבית הספר "אור החיים המתחדש" אנו מפיצים  את האור של חג החנוכה ומאחלים לכם ולכל בית ישראל חג אורים שמח. תודה ליור פורום ההורים של ממד הרמב"מ פיני בן אבו על ההגברה. פורום ההורים גאה בך.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה