פלייאיסט מקבוצת אופקים רוכשת את פעילות התיירות של קבוצת "נהורה טורס"מנכ"ל פלייאיסט, יריב פישר: "רכישת הפעילות של נהורה טורס, שפועלת בתחומים מקבילים לפלייאיסט, תואמת את אסטרטגיית הקבוצה להגדלת היקף פעילותה הסיטונאית ואנו מעוניינים לשלב בין שורותינו אנשים איכותיים כמו אלי שממה והצוות שבהנהגתו". כך מפרסם האתר "IAS"

 חברת התיירות פלייאיסט, מקבוצת אופקים, ממשיכה להתרחב ורוכשת את פעילות משרד הנסיעות המצליח "נהורה טורס" שבבעלות אלי שממה. נהורה טורס בע"מ, המשתייכת לקבוצת נהורה טורס, משמשת סוכנות נסיעות משנת 2002 ומפעילה סניף מרכזי באשקלון.

מהלך זה, מתלווה לשורה של מהלכי התרחבות שביצעה פלייאיסט בשנתיים האחרונות, באמצעות פתיחת סניפי פלייאיסט בחו"ל, שנועדו להרחיב את פעילותה ואחיזתה של החברה בנתח שוק התיירות ליעדי אסיה והמזרח הרחוק.

מנכ"ל פלייאיסט, יריב פישר, מסביר כי "רכישת הפעילות של נהורה טורס, שפועלת בתחומים מקבילים לפלייאיסט, תואמת את אסטרטגיית הקבוצה להגדלת היקף פעילותה הסיטונאית. התרשמנו לטובה מהביצועים שהפגינה נהורה טורס לאורך השנים, ואנו מעוניינים לשלב בין שורותינו אנשים איכותיים כמו אלי שממה והצוות שבהנהגתו".

אלי שממה

אלי שממה, מנכ"ל ובעלים נהורה טורס בע"מ מסר בתגובה "אני מברך על השתלבותה של נהורה טורס בקבוצת אופקים הוותיקה ויודע שזה הצעד הנכון על מנת להרחיב את היקף הפעילות הסיטונאית שלנו. הודות ליתרון הגודל, נוכל כעת להשיג לסוכנים מחירים טובים יותר בכל הפרמטרים ואני מאמין שתחת ההכוונה המקצועית של פלייאיסט, נגיע להישגים מרשימים בענף התיירות בארץ ובחו"ל".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה