שפר: "הייתם צריכים לבדוק לפני שקניתם דירה באגמים" שמעוני: "לא תקום מטמנה במקום"הממונה על איכות הסביבה, יורם שפר, טוען שמי שקנה דירה בשכונה החדשה , היה צריך לבדוק בעירייה את תכנית המתאר. והיזמים? למה הם לא אמרו דבר לקונים? זה לא מהותי?
ראש העיר, איתמר שמעוני, בהודעה חד משמעית: "לא תקום מטמנה במקום"

למרות המחאה הציבורית וההבטחות לתושבי השכונה, הודיע אמש הממונה על איכות הסביבה, יורם שפר, שהמטמנה תקום.

חברת המועצה ד"ר ריקי שי, שאלה אמש במועצת העיר את יורם שפר, האם המזבלה תקום באיזור התעשייה הדרומי, שפר הודיע שהמזבלה תקום אך המשאיות יעברו דרך כביש 4 בדרכם למזבלה.

שפר הוסיף בדף הפייסבוק שלו שמי שקנה בית בשכונת אגמים היה צריך לבדוק לפני הרכישה בעירייה היכן הוא רכש דירה והוסיף עוד שמן למדורה. בשיחת מסדרון עם חברי המועצה, שהמטמנה זו הבעיה הקטנה של אזור התעשייה הדרומי, לעומת מכלי הגז בקצא"א וזיהום האוויר בתחנת הכוח באשקלון "אז עוד קצת ריח זה לא כל כך נורא", כך שפר.

הדברים שאמר הממונה על איכות הסביבה, חמורים מאוד גם כלפי היזמים והקבלנים הבונים את השכונה, הירידה במכירות תורגש באופן מידי כי הם ידעו בוודאי על הקמת מטמנה שעלולה לגרום לסירחון בכל השכונות הדרומיות ולא העבירו פרט מהותי לדיירים החדשים. על תושבי השכונות הדרומיות אמר שפר "הן לא נדפקות ולא צריכות להרגיש קיפוח תמידי". האמת עצוב שהאיש הזה רצה גם להיות סגן ראש עיר. 

שמעוני. "לא תקום מטמנה שם:

ראש העיר, איתמר שמעוני: "לא תהיה במקום מטמנה משום תכנונית לא מאשר את זה ללא תב"ע (תכנית בניין עיר), גם אם היזם מתעקש לבנות, לא תהיה לו עבודה כי אני לא אשנע לשם זבל".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה